ארנון השאיר לי הודעה במשרד וביקש שאחזור אליו בהקדם. התקשרתי אליו, וביקש שניפגש הוא זקוק לעזרתי.

נפגשנו בבית קפה הסמוך למשרדו וארנון החל לספר לי על הזוגיות שלו ושל חברתו - תהילה. "אנחנו יוצאים כבר חמש שנים ומתכננים להתחתן בקיץ הבא" הוא אמר. "אני יודע שתהילה היא האישה של חיי, היא אישה מדהימה, מוכשרת, יפה ומטופחת, בעלת עסק מצליח שהקימה במו ידיה. יש לה מכון יופי לקוסמטיקה וטיפולי פנים. היא הקימה את העסק בדירת חדר קטנה שממוקמת בחצר בית הוריה, ושם היא מבלה את רוב שעות היום".

ארנון המשיך ותיאר את הירידה החדה ביחסי המין ביניהם "תהילה תמיד הייתה היוזמת והמובילה, אולי כגבר זה ישמע לך מוזר, אבל אם זה היה תלוי בה - היינו שוכבים כל ערב... ממש כך".

ארנון המשיך להתגונן "אני עסוק כל היום בענייני העבודה, כך שבלילות אני לא תמיד עם חשק ומצב רוח. בחודשים האחרונים נראה שתהילה הרימה ידיים, מאז שהחלטנו להתחתן היא תמיד זורקת לי עם צחוק וקריצה: 'עכשיו אין לי הרבה זמן, אני חייבת לממש את כל הפנטזיות שלי'".

ארנון, משוכנע שתהילה עוסקת בימים אלה במימוש הפנטזיות, היא נשארת לפעמים עד שעות מאוחרות במכון היופי שלה, מה שלא היה קרה בעבר.

אילוסטרציה. צילום: freepik

כשארנון שאל אותה מדוע היא מגיעה מאוחר, היא היתה משיבה לו :'אני צריכה הרבה כסף לקראת החתונה - זו תהיה החתונה הכי מושקעת שאפשר'.

במשך כמה ערבים ביצענו מעקב אחר תהילה, ואכן היא נראתה יוצאת מהמכון בשעות מאוחרות ומגיעה היישר לדירה שהיא וארנון שוכרים. לאחר כמה ימים החלטנו שחוקרת צעירה תגיע לטיפול אצלה ותשוחח איתה. קיווינו, שיהיה לנו קצה חוט להמשך.

החוקרת הגיעה למכון היופי ופגשה את תהילה. השתיים שתו ושוחחו בגינה שבפתח מכון היופי, ולאחר מכן נכנסו לטיפול פנים ארוך ומושקע. במהלך השיחה החלה החוקרת לשתף את תהילה בחייה האישיים, וסיפרה על פלירטוט קצר שהיא מקיימת בימים אלה מאחורי גבו של בן זוגה. "זה מוסיף לי קצת פלפל", אמרה החוקרת, "אני מרגישה שזה חזק ממני", המשיכה החוקרת להצטדק באוזני תהילה, שבעיקר הקשיבה.

בסיום הטיפול נפרדו השתיים, והחוקרת הבטיחה שהיא תשוב, במיוחד לאחר שתהילה תיארה את יכולותיה בתחום האיפור לקראת אירועים חשובים. החוקרת שוחחה איתי למחרת, תיארה את המפגש, והדגישה שהייתה לה תחושה מוזרה.

תהילה היא לא עוד קוסמטיקאית, היא חייכה באופן שונה, משהו מסתורי, והייתה קשובה לכל מילה. היה איזשהו מתח באוויר... משהו לא ברור.

בסיום השיחה שלנו, תהילה התקשרה לפתע. היא התעניינה בשלומה של החוקרת ושאלה האם היא מרוצה מהטיפול. היא סיימה את השיחה בכך שהיא מאד שמחה שהחוקרת הרגישה ביטחון וחשפה סודות מחייה האישיים. "לכל אחד יש סודות.." אמרה תהילה בצחוק מתגלגל.

באותה שנייה החליטה החוקרת ליזום מפגש נוסף, ומיד אמרה לתהילה "יש לי אירוע בשבוע הבא, אקפוץ שעה לפני לאיפור מושקע". תהילה התלהבה ואמרה: "אין ספק, את תהיי הכי יפה באירוע". הכיוון התחיל להיות ברור.

ביום ה"אירוע", הגיעה החוקרת למכון היופי של תהילה, שכבר המתינה לה במקום. החוקרת התיישבה ותהילה החלה לעסות את פניה לפני האיפור. בשלב זה חזרה החוקרת לנושא השיחה האישית על חייה.

"האמת שדיי הפתעתי את עצמי בגילוי הלב, אמרה החוקרת, אנחנו לא כל כך מכירות... אבל היה לי נחמד לשתף מישהו בפלירטוט הזה, כי המצפון שלי מעיק עליי... בפעם הקודמת היה לי קצת יותר קל, אולי מכיוון שזה היה פלירטוט עם מישהי מהעבודה... אבל אני לא לסבית!" דאגה החוקרת לומר עם חיוך. "זה כיף. יש בזה משהו נקי ואמיתי. הייתי יכולה למשוך את זה שנים. אז לא הרגשתי שאני בוגדת בחבר שלי. למזלי, בת הזוג החליטה לסיים וחסכה ממני התלבטויות קשות".

בשלב זה, החלה תהילה ללטף את צווארה של החוקרת. בהתחלה החוקרת חייכה. אבל אז, כשתהילה רכנה לנשק את צווארה, החוקרת ביקשה ממנה לעצור.

"זה נעים לי", אמרה החוקרת, "אבל אני לא רוצה להיכנס לסרט שלא תהיה לי שליטה עליו. לא בשלב זה של החיים שלי". תהילה חייכה, כיבדה את הבקשה והמשיכה במלאכת האיפור.

 בסיום נפרדו השתיים בחיבוק, תהילה התנצלה אם גרמה לאי נוחות, החוקרת הודתה שהיא לא סבלה ושאפילו היה לה מאד נעים, "אבל אני כרגע בסרט אחר". החוקרת חייכה ונפרדה ממנה.

כעבור כמה ימים, כאשר ארנון קיבל את הקלטות השיחה של תהילה עם החוקרת, הוא לא הופתע. "תמיד ידעתי שזו פנטזיה שלה". בשלב זה ביקש שנסיים את החקירה. כפי הנראה, הוא לא הולך להתעמת עם תהילה. כל עוד הפלרטוטים הם מהסוג הזה - זה מקובל עליו.

הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי , הוא בעל המשרד "ים חקירות".

גולן פנחס, חוקר פרטי