צילום: מישל דוט קום מאות עובדי אינטל מחיפה ציינו בשבוע שעבר את יום כדור הארץ. עובדי החברה יצאו למגוון פעילויות התנדבותיות למען הסביבה.

כ-400 מתנדבים ניקו את שמורות הטבע והמרחבים הפתוחים של מערת אצבע. חלקם יצאו לפעילות סביבתית עם תלמידי בית הספר היסודי בטירת-כרמל - דגניה, במהלכה ניקו ואדיות, את נחל שיח ונחל נדר.

חלק מהמתנדבים יצאו לקטיף בשדות קבוצת שילר עם עמותת שולחן לשולחן ומתנדבים אחרים מאינטל ומתנדבים בעלי מוגבלויות מעמותת נגישות ישראל שיפרו וניגשו את שמורת הטבע בפארק הכרמל לרווחתם של בעלי מוגבלויות.

לדברי ראש העיר, יונה יהב, "פעילות אינטל בחיפה היא מהדברים הטובים יותר שקרו לעיר. שיתוף הפעולה הטוב עם אינטל הוא הרף אליה צריכה התעשייה לשאוף. אינטל היא פורצת דרך בכל המובנים, גם החלטתה להגדיל את מרכז הפיתוח שלה ולהפוך את חיפה למרכז הפיתוח והמחקר של אינטל הגדול ביותר בעולם, מחוץ לגבולות ארצות הברית, היתה החלטה חשובה וציון דרך בפיתוח העיר ופארק מת"ם".

יהב אמר את הדברים בטקס בו צוין פרויקט “תורמים בריבוע” בהשתתפות מנכ”ל מרכזי הפיתוח של אינטל, יוסי שנקלר , ראש מערכת החינוך בעירייה, רחל מתוקי, מנהלי בתי ספר, אנשי חינוך ואנשי אינטל.