צילום: אלעד גרשגורן הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה אישרה להגדיל את אולם הספורט ברוממה ולהכפיל את מספר המושבים בו מ-2,500 ל-5,000. מדובר על הקמת מבנה בנוסף להיכל הקיים, בשטח של 3,620 מ"ר, אשר בחלקו הגדול מוכרז כיום כשטח פרטי פתוח ובחלקו כשמורת טבע.

מאחר שלא ניתן להגדיל את מגרש החנייה, שכבר כיום אינו מסוגל להכיל את כל הבאים, הוחלט כי החניון לרכב פרטי ישמש בעיקר את הנכים וכי במקום
חניונים יהיו "שטלים" מחניון מרכז הקונגרסים ומחניון לב המפרץ.

יש לציין כי התוכנית אושרה חרף התנגדויות שהגישו תושבים משכונת רוממה. "כבר כיום", טוען חנן, "סובלים תושבי השכונות הסמוכות להיכל הספורט ברוממה מפעילות ההיכל, במיוחד בעת קיום אירועי רבות וספורט המוניים במקום. אורחים המגיעים לאזור ברכבם, מחנים את כלי הרכב הפרטיים ולעתים אף אוטובוסים ברחובות הסמוכים או בחנייה פרטית בציר התנועה בדרך פיק"א וסביבתה. במקום אין כמעט אכיפה, ובמיוחד לא בשעות המאוחרות או בסופי שבוע. הדבר גורם למטרדי רעש, מחסור בחנייה לדיירים, וקהל שעושה צרכיו בחצרות הבתים".

לדבריו, מסיבות של חיסכון בהוצאות ובמסווה של "עידוד שימוש בתחבורה ציבורית", הכפלת המושבים בהיכל הספורט ברוממה תיעשה "על חשבון תושבי האזור, שישלמו מחיר כבד באיכות חייהם ובירידת ערך נכסיהם".

יו"ר סיעת הירוקים, שמואל גלבהרט, אמר בתגובה: "איננו מתנגדים להרחבת היכל הספורט, נהפוך הוא, רק חבל שלא בחנו את ההשלכות באופן כזה שהסביבה לא תיפגע".