צילום: shutterstock בעקבות פיצוץ שנשמע בחצות הליל של השבת שעברה בקריית-חיים, יצאו השכנים מבתיהם ולעיניהם התגלה רכב העולה באש. הם דיווחו על-כך למשטרה וזו הזניקה למקום שוטרים שפתחו בחקירת נסיבות האירוע. במשטרה סבורים כי הרקע להצתת הרכב הוא ככל הנראה פלילי, החקירה בעיצומה וטרם נעצרו חשודים במעשה. לא נרשמו נפגעים בנפש.

רכב פרטי שנסע בליל שבת ברחוב אלנבי בחיפה פגע בהולכת רגל עיוורת בת 59 שחצתה את הכביש במעבר חצייה עם כלב הנחייה שלה. האישה נפגעה קל ופונתה לבית חולים, ולאחר שהושארה להשגחה למשך הלילה היא שוחררה לביתה. נהג הרכב הפוגע נמלט מהמקום מיד לאחר התאונה, והמשטרה קוראת לכל מי שהיה עד לתאונה או שיש בידו מידע רלוונטי לחקירה ליצור עימה קשר. לנהג הנמלט ממליצה המשטרה להסגיר את עצמו בטרם ייתפס על-ידי שוטרי היחידה המרכזית של אגף התנועה.

אמבולנס של מד"א כרמל נתקל באקראי בהולך רגל כבן 30 שנפגע קשה בראשו מרכב חולף ברחוב העצמאות בעיר התחתית בחיפה. הצוות העניק לו עזרה ראשונה והזעיק למקום ניידת טיפול נמרץ שהעניקה לו טיפול מתקדם ופינתה אותו לבית החולים רמב"ם כשהוא מורדם ומונשם. המשטרה פתחה בחקירת האירוע.

רכב שחלף ליד בית הספר היסודי חסון פגע בהולך רגל בשנות ה-20 לחייו. נהג הרכב נמלט מהמקום ושוטרים שהוזעקו פתחו בסריקות לאיתורו אך ללא תוצאות. צוות מד"א פינה את הנפגע להמשך טיפול בבית החולים.

בזמן סריקת מצלמות האבטחה באצטדיון סמי עופר במבואותיה הדרומיים של העיר נצפו מספר צעירים מטפסים על הפסל במקום. ניידת סיור הוזנקה למקום והם ברחו ברגע שהבחינו בה. בבדיקה נמצא הפסל תקין ולא נגרם לו כל נזק.

בעקבות דיווח על אדם המשתולל ומטריד עובדת בבית יד לבנים בשדרות אח"י אילת בקריית-חיים נשלחה למקום ניידת. התוקף איים על הסיירים והודיע כי הוא הולך לסניף הדואר ולאחר מכן יחזור למקום. ניידת נוספת נשלחה לסניף הדואר הקרוב ובסריקה אותר האיש כשהוא משתולל ומטריד אנשים במקום. הסיירים עיכבו אותו עד להגעת ניידת משטרה, וזו עיכבה אותו לתחנה.

במוקד העירוני התקבלה קריאה מלחצן מצוקה בהוסטל לנפגעי אלכוהול. נוצר קשר עם המקום ונמסר כי הם זקוקים לסיוע. ניידת נשלחה להוסטל והתברר כי מדובר בשיכור שנכנס למקום עם סכין בידו ואיים לפגוע בעצמו. אחד
המדריכים הרגיע אותו ולקח ממנו את הסכין, והוא עזב את המקום בטרם הגעת הקב"ט. לא הוגשה תלונה.

בסריקה במצלמות האבטחה נצפו שלושה צעירים שותים משקאות חריפים בגן ציבורי בהדר. ניידת נשלחה למקום ובבדיקה נמצא כי שניים מהם קטינים, אחד אמור להיות במעצר בית והאחר ברח מפנימייה. ברשותם נמצא חומר החשוד כסם והם עוכבו לתחנה.

במהלך סיור שגרתי הבחין הסייר ברוכב אופנוע המשתולל ומסכן אנשים ורכבים נוספים. כשהתבקש לעצור הוא המשיך בנסיעה פרועה, איבד את שיווי משקלו ונפל מהאופנוע סמוך לבית החייל במושבה הגרמנית. הוא עוכב לתחנה להמשך טיפול משטרתי.

במוקד העירוני התקבלה קריאה מלחצן מצוקה בגן ילדים במזרח העיר. ניידת נשלחה למקום ומצאה כי אחד האבות איים על הסייעת ועזב בטרם הגעת הסיירת. קב"ט הגיזרה הגיע וניידת משטרה הוזעקה להמשך חקירת האב.

בעת סיור ברחוב טרומפלדור הבחינו הסיירים בנער שתוי. בבדיקה התברר כי מדובר בקטין בן 14. ניידת כרמל וכונני רווחה הגיעו לסייע. נוצר קשר עם ההורים והם לקחו את הנער הביתה.