צילום: shutterstock בית האבות של העדה הספרדית בחיפה "בית אברהם" שוקד של העלאת איכות השירותים שמעניקות מחלקותיו השונות. במסגרת מאמצים אלה, מתקיים הליך בחירה בו לוקחים חלק כל עובדי הבית שבסופו מוכתרות המחלקה הטיפולית והשירותית הנבחרות של השנה.

בטקס מכובד שהתקיים לאחרונה צוינו צוותי מחלקת "חמדה" ומחלקת איכות הסביבה כנבחרים לשנת 2014 וקיבלו תעודת הוקרה ממנכ"ל בית האבות ירון רז. בטקס השתתפו גם מ"מ יו"ר ועד העדה היהודית הספרדית בחיפה, עו"ד יוסף גילאור וחברי הוועד של עמותת העדה היהודית הספרדית בחיפה, בעליה של בית האבות בנווה שאנן.

מנכ"ל בית האבות ירון רז ציין כי בחירת המחלקות המצטיינות "היתה מלאכה קשה ומסובכת שכן העובדים בכל מחלקות הבית עובדים במסירות וביעילות למען הדיירים". בסופו של הליך הבחירה צוינה מחלקת "חמדה" "כמחלקה טיפולית מצטיינת ומטופחת ומחלקת איכות הסביבה נבחרה כמחלקה שירותית מצטיינת. אם הבית, גב' שולה קמפ, ציינה כי "הבחירה היתה קשה" אבל נבחרה המחלקת לאיכות הסביבה שצוותה אחראי לשמור את סביבת הדייר לנעימה, נקייה ואסתטית.

צוות המחלקה צוין במיוחד בשל נכונותו לעבודה קשה במשמרות מיגעות והכל "ברגישות, בהבנה ובאחריות". את תעודת ההוקרה קבלה בשם צוות המחלקה לובה גוטמן. את תעודת ההוקרה לצוות "חמדה", מחלקה לסיעוד בה מתגוררים כ 36 דיירים הזקוקים לעזרה רבה בחיי היום-יום, קיבלה המטפלת קוטליארוב סבטלנה.