צילום:מישל דוט קום השבוע נחתם הסכם חדש לשלוש שנים המסדיר את הפניית מבוטחי שירותי בריאות כללית לבית החולים רמב"ם בחיפה. זאת לצורך קבלת שירותים במרפאות החוץ ובמכוני הטיפול והאבחון, כולל במכון האי.ג'י שלא היה כלול בהסכם הקודם, במחלקות האשפוז ובחדרי הניתוח, שירותים הכלולים בסל הבריאות.

כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet

כידוע, לכללית יש את בית החולים כרמל, שמבוטחיה הופנו עד כה רק אליו לצורך בדיקות ואשפוזים. מעתה יוכלו מבוטחי הכללית ליהנות מסל השירותים הזה גם במסגרת בית החולים רמב"ם.

ההסכם שנערך השבוע במעמד הנהלות שני הגופים נחתם על-ידי מנכ"ל רמב"ם, פרופ' רפי ביאר, ומנהל המחוז בכללית, אינג' שלמה פרי. מהכללית
ומרמב"ם נמסר כי שני המנהלים ציינו כי ההסכם מסדיר את היחסים בין ענקי השירות הרפואי בחיפה ובסביבתה וכי כל הצדדים יוצאים ממנו מורווחים.

"הודות להסכם ייהנו קרוב למיליון מבוטחי הכללית באזור מזמינות ומנגישות גבוהה יותר למגוון שירותים רחב ברמב"ם, מאפשרויות בחירה רבות יותר, מקיצור תורים ומטיפול בבית חולים על-אזורי", ציינו המנהלים משני הצדדים. עוד מציינים בכללית כי ההסכם שנחתם השבוע כפוף למדיניות ההפניות שלהם, מעוגן בחוק בריאות ממלכתי ומקביל להמשך הקשרים הטובים ולהפניית מבוטחי הכללית לכל בתי החולים באזור, בראש ובראשונה לכרמל.

"הסכם זה תואם את התפיסה המשותפת להנהלות הכללית ורמב"ם, שיש לשלב כוחות לקידום בריאות הציבור ולשיפור שירותי הבריאות הניתנים להם", סיכמו אינג' פרי ופרופ' ביאר.