צילום: shutterstock מדי חברה קדישא בחיפה יוחלפו, ויכללו מכנסיים, חולצה ותג שם שעוצבו במיוחד לקברנים. החלפת המדים היא חלק משינויים שעוברת חברה קדישא בשנים האחרונות בניסיון לשפר את השירות הניתן למשפחות הנפטרים. מנכ"ל חברה קדישא חיפה, עקיבא וייץ: "המדים הם חלק ממהפכת השירות שעוברות בימים אלו חברות קדישא ברחבי הארץ. בתוך מספר חודשים, אני מקווה, כל חברות קדישא הגדולות יעלו על מדים חדשים".

כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet

בחברה ציינו עוד כי המדים החדשים יסייעו לנציגי המשפחות לדעת עם מי ניתן לשוחח ומה שמו ויימנעו ממגע עם אנשים שאינם קשורים להסדרי הלוויה. בחברה קדישא חיפה עיצבו גם מדים מיוחדים לעובדי הניקיון ועובדי התחזוקה.
הבאה בתור להצטרף למהלך היא חברה קדישא תל אביב, שאף עתידה לעצב כובע מיוחד שיישא את לוגו החברה ותחייב את העובדים לחבוש אותו בזמן העבודה.

השינויים הצפויים בחברה קדישא חיפה, ובמקומות נוספים בישראל, יוצגו בוועידה הראשונה לקבורה יהודית שאליה צפויים להגיע בסוף החודש כ-600 אנשי קבורה מישראל ומהעולם. האירוע שאורגן על-ידי פורום חברות קדישא בשיתוף משרד הדתות ייערך באיירפורט סיטי.

למשפחות נפטרים יוצג שאלון חדש ובו הם יתבקשו להשיב כיצד הייתה חוויית הקבורה של יקירם בבית הקברות. עוד יישאלו המשפחות היכן הרגישו שחברה קדישא הייתה צריכה לעשות יותר ולא עשתה, אם קיבלו הסבר או מידע על התשלומים שהן צריכות לשלם ואם הן מרוצות או לא מאופן ניהול ההלוויה. בחברה ציינו כי השאלון והמדים באים לענות על מקרים שבהם אנשים מתחזים לאנשי חברה קדישא ומוציאים במרמה כספים ממשפחות הנפטרים.