צילום: shutterstock מחלוקת סתמית על ארוחת ערב שלא הייתה לשביעות רצונו של בן-הזוג הפכה לוויכוח על יציאה לבר-מצווה שהתפתח לשורה ארוכה של מעשי אלימות כלפי בת-הזוג. שופטי בית המשפט המחוזי הרשיעו את בן-הזוג, 44, בביצוע עבירות אלימות, כליאה ועבירות מין כלפי בת-זוגו.

מדובר בבני-זוג שהכירו באמצעות האינטרנט וגרו יחד מספר שנים. מהכרעת הדין עולה כי הכול החל בארוחת ערב שהכינה האישה ולא הייתה לטעמו של בן-זוגה. מכאן התפתח ויכוח, ומכיוון שבאותו הערב הם היו אמורים ללכת יחדיו למסיבת בר-מצווה הודיעה האישה כי היא מעוניינת ללכת לבד לאירוע.

בתגובה נעל בן-הזוג את דלת הבית, מנע ממנה לצאת ואף ניתק את הטלפון כדי למנוע ממנה להתקשר ולהזעיק עזרה. בהמשך הוא גם תקף אותה ובמשך כל הלילה מנע ממנה לצאת מהבית. בבוקר המחרת הוא איפשר לה לצאת לעבודה בתנאי שלא תעז להתלונן על מעשיו וכשחזרה מהעבודה והודיעה לו על רצונה להיפרד הוא שוב כלא אותה ואף ניסה לקיים עימה יחסי מין בכפייה תוך הפעלת כוח.

בן-הזוג כפר באישומים שיוחסו לו אך השופטים הרשיעו אותו ברוב העבירות, לרבות כליאה, תקיפת בת-זוג, הדחה בחקירה, מעשה מגונה וניסיון למעשה סדום. גזר הדין יינתן במועד מאוחר יותר.