צילום: shutterstock אחרי שבשבוע שעבר פורסם ב"ידיעות חיפה" כי סטודנטים מכל התאים הערבים באוניברסיטת חיפה מסתובבים ברחבי הקמפוס עם תיקי גב שחורים שעליהם מצוירת מפת ישראל עם הכיתוב "כל הארץ לנו" - השבוע הם נראו לבושים בחולצות טריקו שעליהן מופיע אותו הכיתוב.

כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet

לדברי הסטודנטים, מפעל הממוקם ברמאללה מייצר מדי שבוע מוצרים שונים ברוח התקופה עבור תלמידים וסטודנטים. "המפעל הזה מייצר אלפי פריטים בשבוע ומשווק אותם לסטודנטים הערבים הלומדים באוניברסיטאות בארץ. עקב הביקוש הגדול לפריטים שמעתי שעוד מפעל יחל להדפיס סיסמאות עבור התלמידים הערבים-ישראלים", סיפר אחד הסטודנטים הערבים שלא רצה להזדהות.

עוד סיפר הסטודנט כי הביקוש מצד הסטודנטים והתלמידים הערבים הולך וגדל וכי ראשי תאים פוליטיים בקמפוסים שוקדים על חיבור טקסטים דומים.
"המפעלים הללו ברמאללה עובדים על-פי הזמנה של הגופים הפוליטיים הערביים כדי להעביר את המסר", אמר.

מנכ"ל תנועת אם תרצו מתן פלג אומר בתגובה על סוגיית החולצות כי "רק השבוע פורסם סקר שבו נטען כי 77 אחוז מערביי ישראל מעדיפים לחיות תחת שלטון ישראלי ולא תחת שלטון פלסטיני. מעבר לעובדה שזה מראה כי בל"ד לא מייצגים באופן גורף את הציבור הערבי במדינת ישראל, המהלך נתפס כמגוחך לא רק בעיני הציבור היהודי אלא גם בעיני הציבור הערבי".

עוד אמר מנכ"ל אם תרצו כי "למרות כוחה הדל של בל"ד בציבור הישראלי, תנועת אם תרצו תמשיך לפעול למען הוצאתה של בל"ד מהחוק".