צילום: shutterstock שברי זכוכית הוחדרו למנעול מכונית של הורי תלמיד בבית ספר יסודי בחיפה לאחר שהתווכח עם חבריו בהפסקה במשך יום הלימודים. בנוסף הושלכו על הרכב אבנים. התלמידים שחיבלו ברכב הודו במעשה.

כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet

הפסקת עשר בבית ספר יסודי בעיר, שהחלה בצורה מחויכת ומבודחת, הסתיימה בוויכוח קולני ואלים. ארבעה תלמידים צעירים שיחקו בחצר בית הספר, סיפרו בדיחות וצחקו. פתאום החליט אחד מהם שהבדיחות מרמזות על פרטים המזכירים אותו. בין הארבעה פרץ ויכוח מילולי שגלש לאלימות. עם סיום ההפסקה שבו התלמידים לכיתה, והמשיכו את הוויכוח ביניהם. המורה עצרה את השיעור, וקיימה הליך חינוכי שעסק ביישוב הסכסוך.

למרות שנדמה היה כי המורה הצליחה להרגיע את הרוחות ולפייס בין השלושה לחברם הפגוע, הגיעו שלושת התלמידים בשעות אחר-הצהריים לביתו של
חברם הנעלב, תקעו רסיסי זכוכית ואבנים בתוך מנעול דלת המכונית של הוריו וחיבלו ברכב תוך שהם משליכים לעברו אבנים וזכוכיות. הוריו של הילד שמכוניתם נפגעה הגיעו ביום המחרת לבית הספר, ושם נערך בירור עם שלושת התלמידים. הם הודו כי הם אכן אלה שביצעו את המעשה.

ממשרד החינוך נמסר: "אנו רואים בחומרה רבה את המקרה. הנהלת בית הספר דיווחה על האירוע כנדרש למשרדנו. הנושא טופל על-ידי הגורמים המקצועיים הבית ספריים והתקיימו תהליכים חינוכיים ומשמעתיים עם הנוגעים בדבר. כמו כן, התקיימה פעילות חינוכית-ערכית עם כלל תלמידי הכיתה בנושא הידברות ושיח, זאת במטרה שמקרים מעין אלו לא יישנו בעתיד".