צילום: גיל יוחנן למרות הסקרים שמראים כי ש"ס תקבל בבחירות הקרובות פחות מנדטים בהשוואה לכנסת היוצאת, התחושה ברחוב בחיפה היא שש"ס עשויה להפתיע ודווקא להתחזק. כך אמר השבוע ל"ידיעות חיפה" איש תקשורת חרדי ותיק. הוא סבור כי למרות כל הבעיות שעוברות על ש"ס, ובעיקר היריבות בין יו"ר המפלגה הנוכחי אריה דרעי ליו"ר הקודם אלי ישי, המפלגה לא תאבד מנדטים ובחיפה היא אף תספק את הסחורה.

כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet

כזכור, כבר בבחירות הקודמות עברה ש"ס טלטלה כשאחד מחברי הכנסת שלה, הרב חיים אמסלם, פרש והקים מפלגה משלו שפנתה לאותו קהל יעד. ובינתיים אלי ישי הודיע שיקים מפלגה משלו.

בבחירות הקודמות לא היה לפעילים החיפאים ייצוג במקום ריאלי, אולם לאחר שבבחירות המוניציפליות הוכיחה המפלגה את כוחה והכניסה שני מנדטים
למועצת העיר מקווים בחיפה שבמוסדות ש"ס יפנימו כי הסניף המקומי פעיל מאוד. אנשי ש"ס בחיפה זוכים להערכה רבה בקרב הציבור על פועלם, בעיקר בתחום הרווחה, וסבורים כי יש מקום לשבץ חיפאי ברשימה לכנסת.

אחד מבכירי ש"ס בעיר מסר ל"ידיעות חיפה" כי "הבחירות המוניציפליות האחרונות הוכיחו עד כמה ש"ס בחיפה חזקה. הכנסנו שני מנדטים למועצת העיר וזה אומר הכול. שנים רבות ש"ס פעילה בחיפה, אדם מטעמה מנהל את המועצה הדתית בצורה טובה מאוד, הפעילים מסייעים לנזקקים מכל הדתות והלאומים וש"ס תגרוף בחיפה קולות גם מהציבור הערבי, מהאתיופים ומהרוסים, דבר שאין לו תקדים בארץ. נקווה שברשימה לכנסת ישובץ גם חיפאי".