צילום: shutterstock תיקונאים (שיפוצניקים) מדומים
שני תושבי הקריות, בני 35 ו-57, מצאו דרך קלה להרוויח כסף מקשישים באזור חיפה והקריות. השניים נהגו להציג עצמם כתיקונאים (שיפוצניקים) מיומנים ולדרוש מחיר מופקע עבור עבודות שביצעו. הם גם חשודים בפריצות לדירות של הקשישים. המשטרה פונה לציבור הרחב וקוראת להגיש תלונות נוספות נגד השניים אם נתקלו בתופעה דומה.

כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet

משטרת מחוז החוף חוקרת
מחלק ההונאות במחוז החוף חוקר פרשה של קבלת דבר במרמה במסגרת התרמות לעמותות שונות. תושב הקריות, 28, חשוד גם בהפעלת אנשים מטעמו שהתרימו עבורו. בחשבונותיו נמצאו סכומים גדולים החשודים כלא-חוקיים. עוד גילו החוקרים כי תיקים דומים בעניינו נפתחו בתחנות משטרה נוספות ברחבי הארץ. מחוז החוף ריכז את החקירה, החשוד נעצר ומעצרו הוארך עד תום ההליכים כדי למנוע שיבוש חקירה ולהפיל אנשים נוספים ברשתו.

עבריין עם ותק וניסיון
תושב טירת-כרמל, 25, נעצר בקרית-ים על-ידי שוטרי תחנת זבולון לאחר שנתפס נוהג ללא רישיון נהיגה. בשל העובדה כי מעולם לא הוציא רישיון הוא הועבר לטיפולה של יחידת הפסולים, שם גילו כי מדובר בחשוד סדרתי שנמצא
בפסילה של בית משפט ל-20 חודשים וכן מאסר על תנאי לשבעה חודשים. וכאילו שאין די בכך, נגד האיש מתנהל כעת משפט בתיק דומה בבית המשפט לתעבורה. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים המשפטיים בעניינו.

משטרת חיפה חוקרת
שוטרי תחנת חיפה עצרו דמות מוכּרת בעיר מתחום הספורט. הוא חשוד בעבירות מין בקטין שהגיש נגדו תלונה במשטרה. הקטין טוען כי איש הספורט אף השקה אותו במשקאות משכרים והדיח אותו לשימוש בסמים. הוא הובא לבית המשפט, שם הוארך מעצרו כדי לברר עד כמה חמורים המעשים שביצע לכאורה בקטין.

משטרת חיפה מבקשת
משטרת חיפה מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר חשוד בניסיון לרצח. שיבל מוראד, תושב עוספיה בן 28, חשוד בכך שב-6 בדצמבר ניסה לרצוח תושב עוספיה אחר ונמלט, ומאז המשטרה מחפשת אחריו. כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש לפנות למוקד 100 של המשטרה או לתחנת חיפה.

גנב מקשיש חסר ישע
חוקרי תחנת חיפה ביקשו מבית המשפט להאריך את מעצרו של תושב העיר, 53, החשוד בכך שבחודשים האחרונים נהג להוציא במרמה מקשיש חסר ישע בן 80, תושב העיר אף הוא, כספים באמתלות שונות. הוא גם נהג לגנוב מביתו של הקשיש חפצים שונים. במארב שקיימו השוטרים נגד האיש בביתו של הקשיש הוא נעצר והובא לבית המשפט להארכת מעצרו כדי לשים קץ למעשיו.