צילו: דורון גולן ד"ר מרב סלוטקי, ששימשה רופאה בכירה במחלקה לרפואה דחופה (מיון) בבית החולים רמב"ם ובבית החולים מאיר בכפר סבא, מונתה בשבוע שעבר למנהלת המחלקה לרפואה דחופה במרכז הרפואי בני ציון בחיפה. סלוטקי תחליף את מנהל המחלקה היוצא, ד"ר מיכאל קפקא, מומחה ברפואה פנימית וברפואה דחופה, ששימש בתפקידו מאז 1997.

סלוטקי, 46, תושבת זכרון יעקב, נשואה ואם לשניים, בוגרת הפקולטה לרפואה של הטכניון, התמחתה ברמב"ם בכירורגיה כללית ולאחר מכן ברפואה דחופה (התמחות על). בנוסף היא עברה השתלמות עמיתים במרכז הרפואי Monash במלבורן, אוסטרליה. עם חזרתה ארצה שימשה גם רופאה בכירה במחלקה לרפואה דחופה בבית החולים מאיר.

סלוטקי: "כניסתי לתפקיד היא מעין סגירת מעגל כי נולדתי בבית החולים, ועכשיו אני גם עובדת בו". מנכ"ל בני ציון, ד"ר אמנון רופא, הודה למנהל המיון היוצא ד"ר קפקא על תרומתו הייחודית והמשמעותית רבת השנים לבית החולים, ובירך את ד"ר סלוטקי: "זו זכות עבורנו שד"ר סלוטקי הצטרפה אלינו, ותעניק מניסיונה ומהידע הרב שצברה למען המטופלים. אני רוצה להודות לד"ר קפקא על תרומתו הייחודית והמשמעותית רבת השנים הן למחלקת המיון והן לבית החולים בכלל".