צילום: shutterstock דוגמנית צעירה מאזור חיפה שפירסמה באמצעות תמונתה אתר היכרויות באינטרנט נתבעת על ידי בעלה בבית הדין הרבני ובבית המשפט לענייני משפחה בטענה שזנתה תחתיו. הפרשה החלה לפני כמה חודשים. האישה, דוגמנית חובבת, התחברה לאתר הכרויות ידוע ופופולרי לאחר שמנהליו חיפשו דוגמניות שיעמדו בחזית.

עוד בחיפה:
התחזה לאורתופד, והוליך שולל רבים
ספר עם כאבי ידיים וצוואר הוכר כנפגע בעבודה

בפרסום באתר נכתב כי האישה היא רווקה המחפשת ריגושים. המראה התוסס של האישה ויופייה הבולט עשו את שלהם, והפרסום משך לא מעט מתעניינים לאתר.התופעה הזו, מתברר, אינה חדשה. במקרה הזה התנאי המפורש של האישה, נשואה ואם לשניים, היה שהיא לא מעניקה שירותים באתר ולא את מספר הטלפון האישי שלה אלא רק שירותי פרסום. התנאי הזה לא הופר מבחינת האתר. יתרה מזו, הוא נשמר בקפדנות, כך טוען פרקליטהּ עו"ד גדלי סולן בכתב ההגנה שהגיש בשמה לבית המשפט לאחר שבעלה תבע לקבל משמורת על הילדים בנימוק שאשתו אינה ראויה לגדל אותם לאחר שהעניקה שירותי ליווי.

"הצעתי שירותי דוגמנות לקידום האתר ולפרנסתי, ולא שימשתי נערת ליווי בשום דרך", טוענת האישה בתוקף בכתב ההגנה. מתן שירותי הפרסום באמצעות תמונותיה, לפי גרסת פרקליטיה עו"ד גדלי ושרין סולן, בא מתוך רצון להתפרנס ולנצל את יופייה הטבעי שכּן טרם מלאו לה 30, ולא למטרות אחרות כפי שטוען הבעל.

הבעל מודה כי אין לו הוכחה לכך שאשתו היתה עם גברים אחרים בעקבות הפרסום באתר, אבל עצם הופעתה כמפרסמת הופך אותה לדעתו לאישה שאינה ראויה להיות אמא. לטענת הבעל, אשתו זנתה תחתיו בעצם שיתוף הפעולה עם האתר. במקביל פנה הבעל לבית הדין הרבני וביקש גט ופטור מתשלום דמי הכתובּה.

בכתב הגנה טענה האישה כי בעלה העלה את הנושא בעקבות ראיון שהעניקה בפנים גלויות. לטענתה, ללא הראיון הזה בעלה לא היה מתעורר לחיים ומעלה על דעתו להתגרש.