צילום: ירון ברנר

הישג גדול לבירת העמק עפולה: ניקול רזניקוב בת ה-18, תלמידת תיכון בבית ספר ויצ"ו ניר העמק, היא מלכת היופי של ישראל לשנת 2018. על זכייתה הכריזה מרים נופך מוזס, העורכת האחראית של שבועון "לאשה".

רזניקוב היא בתם היחידה של ויקטוריה ויבגני, שזיהו אצל ביתם עוד כשהייתה ילדה קטנה את המשיכה לעולם הדוגמנות והזוהר.

צילום: ירון ברנר

רזניקוב נבחרה היום מתוך רביעיית הגמר הסופית שכללה את מיכל מורדוב (20) שהוכתרה לנערת ישראל, אמה איתן (18) ותאלין אבו חנא (23) - שהייתה המועמדת הטרנסג'נדרית הראשונה בתחרות.

צילום: שרון צור

מעיריית עפולה מסרו מיד לאחר הזכייה: "זו בשורה משמחת לעיר עפולה, וגאווה לתושביה, על בחירתה של ניקול רזניקוב למלכת היופי של ישראל. אין לנו כל ספק, שניקול, אשר גדלה והתחנכה כאן בעפולה היא בחירה נכונה מאין כמוה והיא תייצג את מדינת ישראל באופן הראוי והמכובד ביותר".

מקבלת את ברכת הדרך מראש העירייה יצחק מירון (צילום: עיריית עפולה)

המשפחה והחברים שמעו על הידיעה המרעישה דרך האינסטגרם ועדיין לא הספיקו לדבר עם המלכה הטרייה. "לפני 5 דקות גילינו דרך האינסטגרם. ניקול עדיין לא התקשרה ואנחנו ממש בהתרגשות של הדקות הראשונות", סירה האם הגאה ויקטוריה.

צילום: איתן טל

עוד הוסיפה האם: "אנחנו בשוק עוד מאתמול שהודיעו לנו ב-9 בלילה שהיא נבחרה לאחת משתי המתמודדות הסופיות. היום בבוקר היא הייתה צריכה להיות בראשון לציון כבר ב-7:45. ארגנו לה את המזוודה ושמנו אותה שם. אמרנו לנו שאין טעם להישאר כי אין אפשרות להיות איתה שם. ישבנו בבית בלחץ וחיכנו והנה זה הגיע. אנחנו ממש בשוק. האמנו בה וציפינו, אבל עד שלא רואים את זה בפועל לא מאמינים".

צילום: רפאל בן חיים

אסתי קוזלובסקי חברתה הטובה של ניקול אמרה: "אלופה שלי, היא זכתה, היא המלכה!. אני לא יכולה לנשום. לא היה שידור. ישבנו על האינסטגרם וריעננו אותו כל רגע עד שזה עלה וראינו שהיא זכתה. היא כל כך ראויה לזה".