מדור חדש: הייתם עסוקים? פספסתם כמה אייטמים? רוצים לדעת מה קרה השבוע בעיר שלכם או בעיר השכנה? הנה סיכום של כמה מהסיפורים המעניינים שפרסמנו השבוע ברשת מיינט.

במיינט הוד השרון כתבנו על תושבת האזור שהופתעה בשדה התעופה כשחזרה עם המאהב שלה מחופשה רומנטית ביוון. האישה טענה שהיא נוסעת להשתלמות, אך הבעל תיעד את חזרתם יחד. בית הדין הרבני פטר את הבעל מתשלום מזונות אישה וכתובה. לסיפור המלא לחצו כאן.

ן שמחון (מימין) וצ'ופה (הכי שמאלי) לפני קבלת דרגות הסגן, צילום: דובר צה"ל

במיינט קיבוץ פרסמנו כתבה על שני חברים טובים מקיבוץ בית השיטה שעשו הכל ביחד: הלכו לגן ביחד, המשיכו לבית ספר יסודי ולבית ספר תיכון יחד, ואז גם התגייסו יחד לשירות משותף בחיל השריון. כיום שניהם מפקדי מחלקות בחטיבה 401 ויש להם מסר למתגייסים הטריים. לסיפור המלא לחצו כאן.

במיינט ראשון כתבנו על לא פחות מ-4 שריפות שפרצו במקומות שונים בעיר במהלך השבוע, באחת השריפות נפגעו משאיפת עשן ארבעה בני אדם, ביניהם תינוקת בת שנתיים וחצי. במקרה אחר פרצו שתי שריפות בו זמנית בשני בנינים בעיר. דליקה נוספת פרצה ביום רביעי בבוקר.

במיינט בת ים כתבנו על תושב העיר בשנות ה-50 לחייו שניסה להבריח לישראל חשיש בשווי עשרות אלפי שקלים וכאשר נתפס בשדה התעופה תירץ את מעשיו בכך שהוא הסתבך כלכלית. החוקרים לא "קנו" את ההסבר, בעיקר לאור הנסיעות הרבות שלו לחו"ל והשעון היוקרתי שענד. לסיפור המלא לחצו כאן.

המזרקה המוזיקלית בעפולה. צילום: שרון צור

במיינט העמק עוקבים אחרי התגובות למזרקה המוזיקלית שנחנכה בכיכר הנשיא בעפולה ביום העצמאות. מסתבר שתושבים רבים המתגוררים בשכנות למזרקה מתלוננים על המוזיקה החזקה המושמעת בה בשעות הערב המאוחרות ומתייחסים אליה כאל מטרד בלתי נסבל. לסיפור המלא לחצו כאן.

הזוכה המאושר והצ'ק (צילום: ירון ברנר)

במיינט כפר סבא כתבנו על תושב העיר בן 55 שזכה בשני מיליון שקלים בהגרלת הלוטו. הזוכה המאושר הגיע לקחת את כספו ואמר כי הוא מתגורר כבר עשרות שנים בדירות שכורות, וכעת יוכל להרשות לעצמו לרכוש דירה משלו. לסיפור המלא לחצו כאן.

במיינט רעננה התפרסמה כתבה על תופעה שכובשת את האזור, בוק-סרפינג - מפגשים בבתים פרטיים בהם נפגשים חובבי קריאה ומקריאים טקסטים ספרותיים ומשוחחים עליהם. לסיפור המלא לחצו כאן.