סיכום שבועי של הכתבות הכי מעניינות והסיפורים הכי חמים שסיקרנו ברשת מיינט. קבלו אותם:

במיינט קיבוץ - נועה ושי, בני זוג שהיו אמורים להתחתן השבוע בזיקים נתקלו בבעיה בלתי צפויה - האורחים שלהם לא רצו להגיע לאזור עוטף עזה בגלל המצב הבטחוני. בלית ברירה פנו השניים לקיבוצים אחרים בבקשה לארח בתחומם את האירוע, וקיבלו דוגמה לאזרחות טובה ולסיוע בשעת צרה. לסיפור המלא לחצו כאן.

חגיגות החתונה. צילום: אמי"ת

במיינט פתח תקוה - תלמידי ישיבת אמי"ת כפר גנים ערכו חתונה מרגשת לבני זוג לאחר גיור. בישיבה ארגנו הכל: שמלת כלה, תסרוקות, חופה, אולם (בישיבה עצמה), תזמורת וחדרי התארגנות. ”לא היו לנו בני משפחה או חברים רבים ללוות אותנו, אבל הרגשנו שם שיש לנו משפחה“, אמרו בני הזוג. לסיפור המלא לחצו כאן.

הנערות בכניסה לנשף. צילום: פרטי

במיינט הרצליה - חמש נערות תושבות הרצליה ואזור השרון, איחרו להסעה המאורגנת למסיבה הארצית של בית ספר אנקורי. כשהגיעו לבסוף באופן עצמאי, סירב המנהל להכניס אותן ומשטרה זומנה למקום. "הבנות עמדו בשמלות נשף ובכו", סיפרה אחת האמהות. לסיפור המלא לחצו כאן.

במיינט חולון - אמא לתלמיד טוענת כי "המנהלת אמרה שהשמלות שלי מבלבלות את בני". לדברי האם, המנהלת אמרה את הדברים במהלך ועדת קבלה של בנה. בעירייה מבהירים כי המנהלת מכחישה בכל תוקף את הדברים המיוחסים לה. לסיפור המלא לחצו כאן.

במיינט רחובות - חשיפה בלעדית וראיון של מפעיל הטיסנים שניצח את עפיפוני התבערה המגיעים מרצועת עזה. מפעיל הטיסנים סיפר לנו איך הצליח דווקא הוא למגר את העפיפונים. לסיפור המלא ולצפייה בסרטון לחצו כאן.

במיינט ראשון - גילינו כמה יקר יכול להיות מחירו של חול. מדינת ישראל תובעת ב-למעלה מ40 מיליון שקל שלושה נתבעים ושתי חברות בגין כריית חול בלתי חוקית במערב ראשון לציון. לסיפור המלא לחצו כאן.

גניבת החול. מצג שוא של עבודות לרכבת | צילום רשות מקרקעי ישראל

במיינט חדרה - אשה שנפלה קורבן לשוד שיתפה את הכתב שלנו ברגעי הפחד הגדולים שחוותה כשנאבקה בשודד שלקח את הארנק שלה. בין היתר היא ציינה שאולי במחשבה שנייה, היתה נוהגת אחרת ולא נאבקת עם האיש ומסכנת את עצמה. לסיפור המלא לחצו כאן