יובל המבולבל. צילום: ירון ברנר

תדהמה: כוכב הילדים יובל שם-טוב מהוד השרון, המוכר בשם הבמה "יובל המבולבל", נחקר באזהרה בשבוע שעבר בחשד לשימוש בקוקאין.

הדבר הותר היום (ד') לפרסום לאחר שהמשטרה חשפה רשת סמים מסוג קוקאין בתל אביב, שהפיצה את הסם המסוכן בכל הארץ. באתר ynet דווח כי שם-טוב הכחיש את מעורבותו בפרשה ואמר: "לא היה ולא נברא".

להלן הודעת המשטרה המלאה: 

"המשטרה חשפה בת"א רשת הפצת סמים (עשרות עסקות) מסוג קוקאין שהפיצה את הסמים בכל הארץ. לפני כשבועיים פשטה המשטרה על דירה ברחוב קרליבך בת"א ועצרה שלושה חשודים ביניהם אח ואחות. חשוד אחד הוארך מעצרו ואילו שני החשודים האחרים שוחררו בתנאים מגבילים.

בדירה נתפסו סמים מסוג חשיש וקוקאין וכן טלפונים סלולריים אשר ע"פ החשד שמשו את החשודים בסחר בסמים. חקירת המשטרה הצביעה על אחד החשודים תושב ת"א יליד 1990 כמי שמנהל רשת הפצת סמים, כשאת ההזמנות מבצעים באמצעות הטלפון ואת הסמים העביר ללקוחות באמצעות מספר בלדרים.

"מדובר בעשרות עסקאות סמים, לקונים בכל הארץ וכי מדובר בסמים מסוג קוקאין באיכות גבוהה ובמחיר של כ-2000 ש"ח לגרם סם. המשטרה הצליחה לאתר ולחקור עשרות חשודים ברכישת הסם חלקם ביצעו מספר רב של רכישות במספר הזדמנויות. מעצרו של החשוד המרכזי הוארך בביהמ"ש מעת לעת ומחר (חמישי) בכוונת המשטרה להגיש כנגדו כתב אישום ובהמשך יוגש כתב אישום כנגד מעורבים נוספים".