מרגישים שפספסתם כמה אייטמים מעניינים? סקרנים לשמוע מה קורה בעיר הסמוכה? הנה הסיפורים החמים שפרסמנו השבוע ברשת מיינט.

תמונות מדאיגות הגיעו השבוע למיינט קריות המתעדות כיצד משכיבים לישון פעוטות בגן פרטי בקרית מוצקין. בתמונה, שעוררה סערה ברשתות החברתיות, נראה תינוק בן שמונה חודשים קשור בשמיכות כשחיתול מכסה את ראשו.

צילום: פרטי

"רגעים קשים של השפלה" כך תיארה אם לתלמידת כתה ד' בבית ספר ממלכתי בראשון לציון את שעבר על בתה. האם סיפרה למיינט ראשון לציון כי בבוקר יום הלימודים אחת המורות קבעה שהמכנסיים של בתה קצרים מידיי והעבירה אותה מסכת השפלה אל מול שאר התלמידים.

המכנסיים קצרים מדי? | צילום פרטי

עדויות ממסיבת הסיום ההוללת שכללה סמים ואלכוהול בתיכון בגין הגיעו אל מיינט ראשון העין "החבר'ה העבירו סיגריות עם גראס והיו כאלה שלקחו אקסטות. חלק מהתלמידים התפשטו מרוב שהיו שיכורים ורקדו שם בתחתונים". המשטרה פתחה בחקירה.

תושבת בת ים שהצילה כלבה תועה יצאה לחפש אחר הבעלים. כאשר סוף סוף מצאה את הבית, היא נדהמה מקבלת הפנים האלימה לה זכתה מבעלי הכלבה. במקום לקבל תודה היא קיבלה בוקס לפנים, כך דווח במיינט בת ים.

בחדרה, מתן ואור בני ה 18 כמעט מצאו את מותם כאשר נכנסו אל הים על מנת להציל שתי נערות מטביעה. "כבר לא ראיתי איך אני יוצא מזה, אבל תודה לאלוהים, זה הסתיים בנס" סיפר מתן למיינט חדרה.

מתן ואור בחוף אולגה | צילום: איתמר רותם, עינת אמסלם

במיינט הרצליה מאחלים בהצלחה למרתוני סטית בת ה 71, שוש בלייכמן, שתשתתף בשבוע הבא בחצי מרתון לנדרובר לכיבוש מצדה גם בעשור השמיני לחייה.

 שוש בלייכמן. נהנית מכל רגע | צילום: ראול בלייכמן