מרגישים שפספסתם כמה אייטמים מעניינים? סקרנים לשמוע מה קורה בעיר הסמוכה? הנה הסיפורים החמים שפרסמנו השבוע ברשת מיינט.

שתי מצלמות חדשות הוצבו לאחרונה באזור הרצליה ורעננה. אלא שמבדיקה של מיינט הרצליה ומיינט רעננה עולה כי הן לא שייכות לכאורה למשטרה, לעיריות, לנתיבי ישראל או למשרד לביטחון פנים. אז מי צופה בנהגים?

המצלמה בירידה לכביש 531 | צילום: חיים דיקר

תושבת כפר סבא שעשתה קניות בסופר יינות ביתן שכחה את כרטיס האשראי שלה בקופה וזה עלה לה ביוקר. במיינט כפר סבא מדווחים על תביעה שהוגשה כנגד הקופאית במקום, אשר רכשה מוצרים שונים בלמעלה מ 1,800 שקלים.

האוכל שקיבלו גנים ברחבי העיר מהעירייה. צילום: ניר זוארץ,

הורים זועמים על ארוחת הבוקר שמקבלים ילדיהם בקייטנות הקיץ בירושלים, וזאת לאחר שגילו כי העירייה הקציבה 8 גרם גבינה ו 8 גרם טונה לכל ילד "בושה שמישהו חושב שכפית גבינה יכולה להשביע ילד" סיפר אחד האבות למיינט ירושלים.

החברים של יון מתיכון בן גוריון בפתח תקוה נאבקים נגד גירושו מהארץ והשבוע הם העלו קמפיין תמיכה ברשתות החברתיות. "הם כבר ממש ישראלים. משפחה חמה וציונית" מספרים חבריו למיינט פתח תקוה.

מסוק בעיר ימים (צילום: שירותי מיינט נתניה)

המסוק שנחת השבוע בשכונת המגורים עיר ימים בנתניה עורר סערה לא קטנה. "לא יעלה על הדעת שתאושר ותתקיים נחיתה שכזו בליבה של שוכנת מגורים" סיפרה אחת השכנות למיינט נתניה. אז מי החנה את המסוק? זהותו של בעל המסוק נשארה כרגע בגדר תעלומה.

מחבואים באיקאה. הזמנה פיקטיבית | צילום מסך

במיינט ראשון לציון מדווחים על אלפי בני אדם שנרשמו לאטרקציה החדשה "משחק מחבואים ענק באיקאה, בו ישבר שיא גינס". ב"איקאה" מכחישים את קיומו של אירוע כזה. האם מדובר במתיחת ענק?