מרגישים שפספסתם כמה אייטמים מעניינים? סקרנים לשמוע מה קורה בעיר הסמוכה? הנה הסיפורים החמים שפרסמנו השבוע ברשת מיינט.

הסיפור שהסעיר השבוע את הרשת, לא יכול להשאיר אף אחד אדיש. טליה בושארי ובנה ליאב, שמתמודד עם אוטיזם, רק רצו לקנות ענבים בסניף שופרסל שבראש העין. למרות שהציגה תעודת פטור מהמתנה, אחת העובדות החלה לצעוק עליו. "השארתי את הענבים שם וברחתי מהמקום בבכי" סיפרה טליה בושארי למיינט ראש העין. בשופרסל התנצלו על המקרה.

צילומים: באדיבות טליה בושארי

נתלי שחר מפתח תקוה הלכה לתומה ברחוב רפאל איתן בעיר, כאשר לפתע החלה לתקוף אותה ציפור מסוג מיינה "היא פגעה לי בראש בעוצמה. התחלתי לצעוק והיא המשיכה עד שנפלתי על המדכה" סיפרה נתלי, שנחבלה קשות, למיינט פתח תקוה. העירייה בתגובה: "סבלנות, עוד מעט התוקפנות תיפסק".

צילומים: באדיבות נתלי שחר

בהרצליה ילדים משחקים עם קונדומים ושברי בקבוקים, כך סיפרה אחת מתושבות העיר למיינט הרצליה על מה שמתרחש בגינת המשחקים ברחוב הבנים "בקבוקי בירה, קונדומים משומשים, שאריות אוכל דבוקות למתקנים. יש בגינה הזו הזנחה קבועה". מעיריית הרצליה נמסר כי יגבירו את האכיפה בלילות.

הגינה ברחוב הבנים. מראות קשים | צילום: פרטי

בירושלים לא מוותרים על גביית ארנונה, גם אם העסק נסגר לפני 40 שנה. בני הראל, בן ה-90, שהחנות שהפעיל בתלפיות נסגרה כבר בשנות ה-70, נדהם לגלות שהעירייה עיקלה מחשבונו 17 אלף שקלים. לאחר העיקול נותר עדיין חוב מצטבר בסך 51 אלף שקלים. בעקבות פניית "בונוס" ומיינט ירושלים, הסכימו במחלקת הגבייה לבדוק שוב את הנושא.

כהן ואשתו. צילום יואב דודקביץ'

אחרי שאלפים נרשמו למשחק המחבואים הפיקטיבי באיקאה ראשון לציון, כמה עשרות לא הסכימו לוותר על התענוג והגיעו אל המקום על מנת לשחק בין הרהיטים. אנשי הצוות של איקאה לא ממש אהבנו את הרעיון ובקשו מהצעירים להתפנות. "זה היה פשוט מטורף, חוויה שחייבת לחזור על עצמה" סיפרה אחת המשתתפות למיינט ראשון לציון.

 

החום הכבד שפקד את כולנו בשבוע החולף ממש לא מטריד את חברי קיבוץ גלגל, שם נרשמו השבוע 40.2 מעלות. בקיבוץ, שזכה לכינוי "המקום הכי חם במדינה", עוד זוכרים את קיץ 2015, אז נסקו המעלות ל 49.1. "אין לנו צורך לשבוע שיא חדש ולהגיע ל 50 מעלות" סיפר רני סלע, למיינט הקיבוץ, שבינתיים לא מתרגש מהטמפרטורות החריגות.

"אין קיץ שאינו חם בגלגל". חברי הקיבוץ, צילום: ארכיון גלגל