מרגישים שפספסתם כמה אייטמים מעניינים? סקרנים לשמוע מה קורה בעיר הסמוכה? הנה הסיפורים החמים שפרסמנו השבוע ברשת מיינט.

זוועות בשכונת תלפיות בירושלים. התעללות החתולים שהחלה בשבוע שעבר נמשכת, ותושבי המקום מספרים למיינט ירושלים על איברים פנימיים של חתולים הפזורים ברחבת הכניסה לבניינים בדרך בית לחם. במשטרת ישראל פתחו בחקירה יסודית.

במיינט הרצליה דיווחו השבוע על ילד בן 12 שהגיע לבית החולים כשסכין נעוצה בראשו. מבדיקה ראשונית עלה החשד כי האם של הנער כעסה עליו וזרקה לעברו כלי סכו"ם כאשר הוא שיחק בסלון. הסכין ננעצה בראשו של הנער, אך למרבה המזל פצעה אותו באורך קל בלבד.

הסכין נעוצה בראשו של הילד | צילום: דוברות המשטרה

כיצד ביקור מקרי בדירה שכורה הפך לסיוט של בעל הנכס ומשפחתו? בעל נכס בבת ים השכיר את דירתו לשלושה תושבי העיר, אשר הפכו את המקום לתחנה לחלוקת סמים. כאשר גילה בעל הנכס את מה שמתרחש הפכו חייו לסיוט מתמשך, בזמן שהוא נסחט ואוים על ידי השוכרים במשך חודשים ארוכים. במיינט בת ים מספרים כי בעל הנכס חשש להגיש תלונה במשטרה, אך המשטרה פתחה בחקירה יזומה מטעמה, וכך הגיע מסכת הייסורים אל סופה.

מעבדת הסמים המשוכללת התגלתה השבוע בפתח תקוה. במיינט פתח תקוה מדווחים כי מחומר החקירה עולה שאחד המעורבים רקם תוכנית לפיה ישכור נכס לשם הקמת מעבדת הסמים ברחוב גליס בעיר, תוך שהוא מספר לבעל הנכס כי המקום נדרש לפיתוח פרויקט סודי שאפילו עובדי החברה אינם אמורים לדעת עליו. עם קבלת הנכס, הוקמה לה מעבדת סמים בסגנון "היי-טק".

מה עשו מיליון שקלים ברכבו של תושב נתניה? במיינט נתניה עקבו אחר פעילות מבצעית שהתרחשה ליד מלון מנדרין, או אז נעצר תושב העיר ומחיפוש ברכבו התגלו לא רק סמים קשים מסוג קוקאין, אלא גם מיליון שקלים במוזמן. המשטרה מסרה כי הכסף שימש להלבנת כספים שהם תוצר של עבירות פליליות.

חשד: הכסף שימש להלבנת כספים שהם תוצר של עבירות פליליות (צילום: משטרת ישראל)

במיינט רעננה יצאו השבוע בקריאה לבוא וללוות את ניצולת השואה בת המאה, אסתר ברלינסקי ז"ל, בדרכה האחרונה. הקריאה לציבור לא נפלה על אזניים ערלות, ולמעלה ממאה איש הגיעו לחלוק לה כבוד אחרון בשעה שהיא מובאת למנוחת עולמים בבית העלמין בעיר.

האירוע המוזר של השבוע התרחש בעיר כפר סבא, כאשר צב ענק, במשקל של 35 קילוגרמים, התהלך ברחובות העיר. במיינט כפר סבא ליוו את הצב עד שהושב לבעליו.