מרגישים שפיספסתם כמה אייטמים מעניינים? סקרנים לשמוע מה קורה בעיר הסמוכה? הנה הסיפורים החמים שפרסמנו השבוע ברשת מיינט. 

הטרגדיה שאירעה בתחילת השבוע בנתניה לא השאירה אף עין יבשה. הילדה בת החמש, רוקסלנה קליוז'ני, נפלה אל מותה מביתה שבקומה התשיעית. השכנים והתושבים שברחוב איכילוב פינת ויצמן בעיר סיפרו למיינט נתניה אודות ההלם והכאב.

 

חבורת נערים בני 16 מהעיר רעננה החליטו לשים סוף לתופעת הפדופילים ברשת ויצאו ללכוד בכוחות עצמם גבר בן 23 שקבע להיפגש עימם בגינה בעיר. לאחר שהגיעו למקום, הנערים לא אפשרו לו לעזוב והתקשרו למשטרה שעצרה את החשוד. במיינט רעננה מדווחים כי מהחקירה עולה שהחשוד יצר קשר עם הנערים וניהל איתם שיחות בעלות אופן מיני מובהק.

כאלף הרצליינים משתמשים באתר "שוגר דדי" בתמורה לכסף או מין, כך נחשף השבוע במיינט הרצליה. האתר מספק קשר שנוי במחלוקת שכולל הטבות מיניות לגברים "אמידים" ותשלום לנשים "אטרקטיביות". בפרופיל הפיקטיבי שנפתח  במסגרת התחקיר של מיינט הרצליה התקבלו עשרות הודעות מגברים ברחבי הארץ, חלקם מהעיר הרצליה, שחיפשו, בתמורה למתנות או שכר, קשר זורם או "סידור" שעונה על הצרכים של שני הצדדים.

מי יציל את תושבי פתח תקוה ממכת הג'וקים שפוקדת אותם? "הם באים מכל מקום ובגדלים שונים, בתוך הבתים, בחצרות, בפארקים וברחובות", סיפרו תושבים למיינט פתח תקוה. התופעה המציקה הביאה את חלקם לפנות לעירייה בבקשה לעזרה. מהעירייה נמסר בתגובה כי היא אינה מרססת בבתים פרטיים ובאחריות התושבים לרסס את הבית, החצר ומערכות הביוב הפרטיות.

צילומים: באדיבות תושבים

רגע לפני מצעד הגאווה הירושלמי, פעיל הקהילה הגאה התוקף סמוך לתחנה המרכזית בעיר. מספרים כי לבנה צליל, חבר הקהילה הגאה, החזיק דגל גאווה והותקף על ידי עובר אורח ששבר את הדגל שהחזיק. "הוא התקרב אליי ואמר לי, אני אשבור אותך ואשבור לך את הדגל שלך, התנפל עליי, הפיל אותי ושבר את דגל הגאווה" כך סיפר צליל למיינט ירושלים.

צילום: באדיבות מרץ ירושלים

ההתעוררות של הקהילות הגאות ברחבי הארץ, לא פוסחת גם על העיר בת ים. התא הגאה בעיר הכריז השבוע על הכוונה לקיים ב 12 באוגוסט אירוע ראשון מסוגו לקהילה הגאה בבת ים. במיינט בת ים צויין כי בניגוד לערים אחרות, לא מדובר במצעד גאווה אלא פאנל פתוח שבו יתאפשר לתושבי העיר להכיר את הקהילה הגאה.

המיליונר החדש מחזיק את טופס הזוכה ב-7 מיליון שקלים | צילום: אבי חיים

לחדרה יש מיליונר חדש. צעיר בן 27 מהאזור, נשוי טרי, מילא את תאריכי ימי ההולדת של משפחתו וזכה ב 7 מיליון שקלים, דווקא בזכות הלוטומט. למיינט חדרה הוא סיפר שהוא עדיין לא מאמין שהוא מיליונר, וככל הנראה יפקיד בינתיים את הכסף בבנק ויחשוב מה לעשות איתו.