מרגישים שפיספסתם כמה אייטמים מעניינים? סקרנים לשמוע מה קורה בעיר הסמוכה? הנה הסיפורים החמים שפרסמנו השבוע ברשת מיינט. 

תושבים בקריית בן גוריון בחולון סיפרו למיינט חולון על תופעה ההולכת וגוברת בכבישים בשעות הלילה המאוחרות, צעירים יוצאים לנהיגה מסוכנת "דריפטינג" שמטרתה לזרוק את החלק האחורי של הרכב תוך כדי נהיגה מעגלית חורקת צמיגים. "לא רק שהם מסכנים את כל משתמשי התנועה, אלא גם מטרידים את מנוחת השכנים." אמר אחד השכנים.

מה אמורים לעשות תושבים שסובלים ממפגע ביוב שמקורו בבניין פרטי? מזה למעלה מחודש שמי הביוב זורמים ברחובות שכונה ה' בבאר שבע. ריחות הצחנה החריפים וגם היתושים בשילוב הטמפרטורות הגבוהות הפכו את החיים של התושבים באזור לסיוט. לדברי הדיירים המקור הוא בסתימה בביוב באחד הבניינים. מתאגיד מי שבע נמסר למיינט באר שבע "זאת אוזלת יד של תושבים. נכנסנו לתקן לפנים משורת הדין".

לאחד מעובדי פינוי האשפה של פתח תקוה כל כך חם, שהוא עלה על רעיון חדש, לפנות את פחי הזבל הגדולים שהוא רכוב על הוברבורד. כך, מצליח העובד לנוע בין הפחים לבין משאית האשפה במהירות ויעילות עם מינימום של מאמץ. בסרטון הויראלי שעלה במיינט פתח תקוה, תוכלו לראות בעצמכם איך הוא עושה זאת.

נראה שגם לפורצים בבת ים חם מאוד. במיינט בת ים דיווחו השבוע על פורץ שגנב תכשיטים ואלפי שקלים מבית יוקרתי בעיר ונתפס במצלמות האבטחה. כשנחקר, אמר להגנתו שבסך הכל רצה לטבול בבריכה. כמובן שהטענה אינה התקבלה וכעת מוגש נגדו כתב אישום.

מצוקת החנייה בבית החולים "מאיר" שוברת שיאים חדשים. עמוס דאבוש שהגיע לבקר את אשתו ובתו התינוקת שזה עתה נולדה נדרש לשלם פעמיים. פעם אחת עבור הכניסה לחנייה ובפעם השנייה עבור קנס על החנייה. הסיבה? הצפיפות הרבה שבתוך שטח החניון אינה מותירה ברירה אלא לחנות בשוליים. כששאל דאבוש מדוע הם מכניסים רכבים לחנייה אם אין מקום הוא נענה ש"ככה זה, תחנו איפה שאפשר". מבית החולים מאיר נמסר למיינט כפר סבא כי הם עושים מאמצים כדי לאפשר למבקרים לחנות. העירייה בתגובה "התושב חנה שלא כחוק, הוא יכול לערער".

מצוקת החנייה בבית החולים מאיר והדוח | צילומים: אריאל ימיני, עמוס דאבוש

איך מצאה עצמה משפחה ממפלסים מתארחת בביתו של אבי גבאי בתל אביב? במיינט הקיבוץ מספרים כי אחרי לילה לא שקט שעבר יו"ר המחנה הציוני בעוטף עזה, הוא החליט שאת המשפחות תגיע להתארח בביתו בזמן שהוא ומשפחתו שוהים בחו"ל. וכך משפחת משי, שעברה תקופה לא קלה בשל מחלת האם, יצאה להתאוורר בסוף שבוע רגוע בתל אביב, הרחק מהמציאות הבחטחונית הקשה אותה הם חווים יום יום.

"לא הפסקנו להודות לו". משפחת משי בפתח ביתו של גבאי, צילום: אלבום משפחתי