ביום ראשון הקרוב, 19 באוגוסט, ייערך מבצע מיוחד של עמותת 'עזר מציון' למציאת תורם מח עצם לרוני כהן, שזקוקה בדחיפות לתורם ממוצא תימני־מרוקאי.

רוני כהן ובעלה לעתיד, בר ערמון | צילום פרטי

"רוני היא אשתי לעתיד, ולפני חודש התהפכו לנו החיים", סיפר השבוע בעלה לעתיד של רוני, בר ערמון. "היא לא הרגישה טוב, בבוקר הגענו למיון, בצהריים הודיעו לנו שיש לה לוקמיה (סרטן הדם) ובערב היא כבר מצאה את עצמה מחוברת לכימותרפיה.

"בספטמבר היא אמורה להיות אשתי. היא תהיה אשתי, אבל רק אם אצליח להציל אותה.

"הדרך היחידה להציל אותה היא על ידי מציאת תורם מתאים עבורה להשתלת מח עצם. לפני כשבוע קיבלנו את הבשורה המרה שלא מצאו לה תורם במאגר הארצי ואף לא בעולמי. אם לא יימצא תורם בחודש הקרוב, סיפורה של אהבת חיי ייגמר בגיל 27. וכמו שאתם מבינים אין לי שום כוונה שזה יקרה.

"אני, בעזרת המשפחה של רוני אהובתי, המון חברים וארגון עזר מציון, מתכננים ב־19 באוגוסט מבצע ארצי למציאת התורם שיציל את חייה. המטרה היא אחת, להגיע לעיניהם ולבבותיהם של כמה שיותר אנשים. אני מחפש אנשים כמו רוני, 'שילוב של תימני ומרוקאי' או תימני, בני 18 עד 50, שיעזרו לנו".

רוצים לסייע לרוני ומתאימים לפרופיל המבוקש? היכנסו לאתר האינטרנט  www.save-roni.co.il ובדקו היכן אפשר לבדוק התאמה על ידי דגימת רוק פשוטה.