מרגישים שפיספסתם כמה אייטמים מעניינים? סקרנים לשמוע מה קורה בעיר הסמוכה? הנה הסיפורים החמים שפרסמנו השבוע ברשת מיינט. 

שחיה בים עלולה להיות מסוכנת – גם לארנק שלכם. שתי בנות שיצאו לבלות בחוף פולג קיבלו דו"ח על סך 730 שקלים. האם של הבנות הפיצה הודעה כי הבנות בסך הכל טבלו את רגליהן  במים שבחוף הלא מוכרז. הפרטים החדשים שנחשפו למיינט נתניה מעלים תמונה אחרת, הבנות כן נכנסו לשחות בים. מעיריית נתניה נמסר כי העירייה פועלת על פי חוק ומקיימת אכיפה שמטרתה הצלת חיי אדם מפני רחצה באזורים מסוכנים.

אסור להיכנס למים| צילום: פקח עיריית נתניה

תושבי רחוב ברנר בהרצליה זועמים על חברת WIZE שמפנה את הנהגים דרך הרחוב שלהם, שהם החליטו להגיש תביעה בשל הפגיעה באיכות החיים שלהם. במיינט הרצליה מדווחים כי על פי העתירה, עקב הפניית כלי רכב לרחוב, הפך רחוב ברנר מ"רחוב שקט ושליו" ל"עורק תנועה מרכזי". בחברת "וויז מובייל בע"מ" בחרו שלא להגיב.

מה עושים כשבן הזוג מתנהג באובססיביות? קופצים מהחלון. במיינט קריות סיפרו השבוע על מקרה שארע כאשר תושב קרית ביאליק הגיע אל הבית של בת זוגו לשעבר והמשיך להטריד אותה, לאיים עליה וגם לארוב לה בתוך ביתה שלה. מתוך פחד, היא קפצה מהחלון וכעת מוגשת נגדו תביעה בבית המשפט.

גם תושבת אזור בת ים יוצאת כנגד ההתנהגות האובססיבית של בן זוגה אשר מונע ממנה להיפגש עם בני משפחתה, חברות ואפילו מפקח אילו סרטים וספרים היא צורכת. כפי שפורסם במיינט בת ים הצעירה מתמודדת במשך שנתיים עם ההתנהגות הקנאית של בן זוגה, עד שלא נותרה לה ברירה והיא הגישה בקשה לצו הרחקה מבית המשפט.

החופש הגדול מביא איתו שלל תקריות מוזרות וגם רגעים של חוסר מחשבה. זוג אחים שיצא לטיול בפארק השכונה הירוקה קטפו לתומם פטריות מסוג ירוקת דפים מהדשא, אכלו אותן והורעלו באופן מיידי. לפי מיינט כפר סבא, האם שניסתה לטפל בהם, נדבקה אף היא מהתסמינים. המשפחה הובהלה לבית החולים מאיר, כאשר הילדים נשארו באשפוז והשגחה. פטריות ירוקת דפים נחשבות לפטריות רעילות ביותר ועלולה להוביל במקרים קיצוניים לפגיעה באיברים פנימיים ומוות. הפעם, זה נגמר בשלום.

פטריית ירוקת דפים קיצית | צילום: באדיבות בית החולים מאיר

עוד רגע של חוסר מחשבה נקלט השבוע במצלמות הכביש בצומת בית עובד. נהג התבלבל בצבע הרמזור ונכנס הישר לנתיב התנועה של רכב שהגיע במהירות, ההתנגשות היתה בלתי נמנעת. במיינט רחובות דיווחו כי התאונה הסתיימה עם שבעה נפגעים שטופלו בבית החולים ולמזלם הגדול נמנעה טרגדיה. צפו ברגעי האמת והיזהרו בדרכים.

מופע הדראג מגיע לראשונה לקיבוץ נען. אלון ניקסון מספר למיינט הקיבוץ איך נהג להתגנב מידי ערב מביתו שבקיבוץ וניהל חיים מקבילים כמלכת דארג. עכשיו, עם שמלה, עקבים ואיפור כבר הוא יעלה להופיע בפני חבריו.

"כבר מגיל קטן היה ברור שאני שונה". ניקסון כליזי לה-בל, צילום: רוי מיז