מרגישים שפיספסתם כמה אייטמים מעניינים? סקרנים לשמוע מה קורה בעיר הסמוכה? הנה הסיפורים החמים שפרסמנו השבוע ברשת מיינט.

לפני כשמונה חודשים נגנבו עיזיה האהובים של רביד אלבו מכפר סבא. עכשיו, כשברור שהם אי שם בצפון, היא מתחננת שתעזרו לה למצוא אותם. "אין לי בעל, משפחה וילדים, יש לי רק את העיזים" סיפרה רביד למיינט כפר סבא, שגם מכנה את העיזים שלה בשמות של דוגמניות, כמו טיירה וקלאודיה.

אלבו. מבחינתה הם היו ילדיה | צילום: פרטי

מגרשים הטסטים החדש בהרצליה מכשיל תלמידי נהיגה. רק לפני חודש וחצי נחנך המגרש החדש, אבל אז התברר כי תכנון לא נכון מוביל לקחת שתלמידי הנהיגה פשוט נכשלים. "העלייה למתחם היא ממש סכנה לציבור" מסרה המשטרה למיינט הרצליה. גם מורי נהיגה, אשר פנו לעירייה, התריעו כי תנאי השטח הם "מכשול לעיוור" ועלולים להכשיל נבחנים כבר בתחילת הטסט או בסיומו.

מגרש הטסטים. "מכשול לנבחנים" | צילום: אסף פרידמן

בן 70, תושב העיר חולון, הגיע לשדה התעופה לאסוף את בתו והוכה על ידי שוטר. עכשיו הוא מגיש תביעה בגין הנזקים הפיזיים והנפשיים. לפי מיינט חולון, התובע טוען כי כאשר החנה את רכבו בשעות הערב ליד טרמינל 1 בשדה התעופה בן גוריון והמתין לבתו, נעצרה במקביל אליו ניידת משטרה ודרשה ממנו לעזוב את המקום. לדבריו, הוא הסכים מיד, אך ביקש הסבר מהשוטר היכן הוא יכול להסתובב. בין השניים התפתח ויכוח שהסתיים שנגמר בגז פלפל, התמוטטות על המדרכה ומכות.

לנוסעי הרכבת בתחנת רעננה-מערב לא משעמם. במיינט רעננה מספרים כי באחד הערבים השבוע ציפתה להם הפתעה מוזיקלית, חברי להקת "מוניקה סקס" הגיעו בהפתעה גמורה לצלם קליפ בתחנת הרכבת החדשה, שנחנכה לפני כחודש.

רועי ארז יצא להפלגה מסביב לעולם ומצא את עצמו במצוקה בלב ים, שעה שחיילים קולומביאנים השתלטו על כלי השיט שלו במים הבינלאומיים שבין ג'מייקה לקולומביה. אחותו, שמתגוררת בראש העין, מבקשת ממשרד החוץ או כל גורם ממשלתי עזרה וסיוע כדי להוציא אותו לחופשי. למיינט ראש העין היא סיפרה שהיא נמצאת איתו בקשר באמצעות טלפון לווייני בהודעות בלבד, אך היא חוששת לחייו.

מלך זולו קיים לא רק בספרו של נחום גוטמן. בכיר השבט הדרום אפריקני הגיע עם קבוצה של עשרות מנהיגים לבקר בישראל כאורח של משרד החוץ, שביקשו לראות מקרוב כיצד חיים בקיבוץ. מארחיו במלון לביא סיפרו למיינט הקיבוץ, כי בשעות הערב הרשה לעצמו המנהיג להסיר את הכתר המסורתי ולהסתובב בטרנינג כאחד האדם.

"לא ישנו כל הלילה מרוב התרגשות". אשכנזי עם מלך זולו, צילום: משה גולד