מרגישים שפספסתם כמה אייטמים מעניינים? רוצים לדעת מה קורה בעיר הסמוכה? הנה הסיפורים החמים שפרסמנו השבוע ברשת מיינט.

מחאת שלטים חדשה מתחוללת ברחובות ירושלים. בתגובה לשלט שתלה משרד התחבורה בשכונת קרית יובל, ובו מופיעים רק ילדים חרדים, תלו תושבי השכונה שלט ובו תמונה עם שתי בנות. "מצער לדעת שהדרת הנשים נעשית לא רק על ידי קיצוניים אלא גם על ידי מוסדות המדינה", מסר אפריים נווה למיינט ירושלים.

השלטים והתמונה שהודבקה. צילום: לורה ורטון

תושב רחובות נאשם כי נמלט המשטרה בנהיגה כשהוא שתוי. במיינט רחובות מדווחים כי במרדף שהתנהל הוא נהג כנגד כיוון התנועה ובדרך פגע במכוניות חונות ועקר את המראות שלהן. גם שתי הידידות שהיו איתו ברכב צעקו לו שיעצור. בשלב מסויים נתקע הנהג במדרכה והצמיג הקידמי שלו התפוצץ, וכך הסתיים המרדף. הנהג עוד ניסה לברוח רגלית, אך ללא הצלחה. בחקירה התברר שמעולם לא הוציא רישיון נהיגה, דבר שלא מנע ממנו לרצות תשע שנות מאסר בגין עבירות תנועה.

שחר לוי מנתניה חטף קילקול קיבה שלא עבר תוך מה ספר ימים, הוא לא שיער לעצמו שהסיבה לכך היא חיידק שמקורו בחלל הפה. הסיבה? ציחצוח שיניים שיגרתי גרם לחיידק לחדור אל מחזור הדם. התוצאות היו עלולות להיות טרגיות, שכן מדובר בחיידק מסכן חיים. "לא העלתי בדעתי שקלקול קיבה תמים יתברר כחיידק אלים ומסוכן שסיכן אותי" סיפר שחר לוי למיינט נתניה.

שחר לוי | צילום: עצמי

העיר חדרה חוגגת מדליסט חדש. רם זרח, בן ה 14, טס לראשונה בחייו לחו"ל, להתחרות באליפות העולם בגלישת רוח, וקטף את המקום השלישי ""זאת היתה התחרות הראשונה שאני משתתף בה בחו"ל. בעבורי זה היה דבר מרגש, ואני שמח שחזרתי הביתה במקום מכובד" אמר רם זרח למיינט חדרה.

רם זרח. המטרה - אולימפיאדה | צילום: אלעד גרשגורן

נמלים כבשו חנות בגדים ברחוב ויצמן בכפר סבא. במיינט כפר סבא מספרים כי החנות הותיקה הפכה להיות מוקד עלייה לרגל עבור קבוצות גדולות של נמלים שהחליטו לצבוע אותה בשחור. הנמלים מצאו את דרכם לכל מקום בחנות, מהכניסה, דרך הקירות ועד לתקרה, והפכו את החוויה ללא נעימה.  

מה מטריד את מנוחתם של תושבי שכונה שקטה ופסטורלית בהוד השרון? סיפור שהגיע למיינט הוד השרון, מגלה כי אחד השכנים החליט שהוא מגדל תרנגול, ובחודש האחרון החלו קריאות שמוציאות את כולם מהשלווה, כל לילה, החל מהשעה 3:30 ועד שעולה הבוקר. לצערם של התושבים, הם עדיין לא גילו מי השכן שהביא את התרנגול.

בא לעבודה כל לפנות בוקר | צילום אילוסטרציה: אפי שריר