צילום: אסף לב מלך שערי ליגת העל והפועל, עדן בן בסט עשוי להצטרף בקיץ לאלופת קפריסין, אומוניה ניקוסיה. ל"ידיעות חיפה" נודע כי לאחרונה יצרו הקפריסאים קשר עם בן בסט והביעו את רצונם להיכנס למו"מ איתו בתקופה הקרובה על מנת להבטיח את מעברו.

בן בסט, שנמצא העונה בכושר מצוין, סבור כי מדובר בהצעה אטרקטיבית מקצועית וכלכלית. אומוניה צפויה לשחק במוקדמות ליגת האלופות ובנוסף מדובר בשכר של 300-400 אלף דולר לעונה. יש לציין כי החלוץ החיפאי הפך לאחרונה לאדם מחוזר. המועדון הבלגי קלאב ברוז' גילה בו עניין. מאחורי המגעים האחרונים עומד סוכן מחו"ל זאת בנוסף לסוכנו בארץ, דדה חדד.

בהפועל חיפה שם כמובן מעוניינים בהמשך ההתקשרות עם החלוץ, מודעים לעובדה שלא ניתן יהיה להתמודד עם הסכומים שיוצעו לבן בסט בחו"ל.

למרות נסיונותיו לצרף חלוץ נוסף, ניצן שירזי יאלץ להסתדר עם הסגל הקיים עד תום העונה. שירזי: "ברור שהיה עדיף שנתחזק אבל במסגרת המגבלות הידועות שלנו אנחנו לא יכולים להיות בררנים ולהביא מה שאנחנו רוצים. לא רציתי להביא רק כדי להגיד שהבאתי".

שירזי התייחס לספסולו של סשה סטויאנוביץ': "סאשה נמצא בתקופה פחות טובה. זה קורה לכל שחקן. אנחנו מנסים להחזיר אותו לכושר משחק. אני בטוח שנצליח להפיק ממנו. מדובר בשחקן חשוב במערך שלנו".

אגב, מכבי הציעה להפועל את אלכסנדר זהבי כדי שיצבור דקות משחק. שירזי החליט לוותר על הרעיון בשל רצונו לקדם שחקנים צעירים של המועדון ולא כאלה שמושאלים לתקופה קצרה.