צילום: חגי אהרון הבעלים של מכבי, ג'ף רוזן, שהיה אמור לנחות בארץ בשלישי האחרון, דחה פעם נוספת את הגעתו לישראל. רוזן ככל הנראה לא יגיע כלל לסדרת הפלייאוף מול אשקלון.

רוזן הודיע לאנשי חיפה על דחיית הנסיעה ימים אחדים לאחר ההפסד לבני השרון שמשמעותו הייתה שחיפה לא תשחק בפלייאוף העליון אלא תתמודד נגד הירידה. עם זאת, בקבוצה דחו על הסף את הקשר בין הביטול לכך שחיפה תתמודד במשחקי הפלייאוף התחתון.

"אין שום קשר בין הביטול למצב הקבוצה", אמר סגן הבעלים ארנון שירן, "ג'ף לא ביטל את ההגעה שלו ארצה אלא דחה אותה בזמן קצר בעקבות מחלת אביו. ברור שהוא מאוכזב מכך שלא הצלחנו להגיע למקום השמיני, אבל כשהוא עשה את הבחירות שלו בתחילת העונה, גם נושא נשר וגם הבחירה במאמן צעיר וחסר ניסיון הוא היה מודע לכך
שיש בזה סיכון מסוים וכנראה שיש גם עונות כאלו. בכל מקרה, ג'ף יגיע לארץ כמה שבועות מאוחר יותר, ויתחיל את ההכנות לקראת העונה הבאה".

כזכור, בשלוש השנים האחרונות רוזן שהה בישראל גם בתחילת העונה וגם בחודש שלפני סיומה, והעובדה שהשנה הוא לא ביקר בישראל מאז אוקטובר, העלתה מיד את האפשרות שהדבר נובע מכישלון הקבוצה. אם וכאשר יגיע רוזן ארצה, הוא יצטרך להכריע בראש ובראשונה בסוגיית המאמן לעונה הבאה, כשההערכה הרבה שרוחשים במועדון למיקי גורקה, עשויה להשאירו בתפקיד כלשהו במועדון, בין אם כעוזר מאמן או כמאמנה של טבעון.