צילום: חגי אהרון הקיץ הקרוב, כך מסתמן, הולך להיות אחד הקיצים הקשים בעידן יואב כץ. נכון להיום, הפועל לא החתימה אף שחקן. נהפוך הוא, לא מעט שחקנים בודקים אופציות אחרות. גם
אלה שנתונים תחת חוזה לא מתלהבים להמשיך בקבוצה.

החלק ההגנתי של הפועל צפוי לעבור טלטלה. בקבוצה לא מעוניינים בקאלה דרשלר אבל תקועים איתו בחוזה לעונה נוספת. כבר עכשיו ברור שיהיה מדובר בעניין לא פשוט לנוכח העובדה שהשוער הבין שהוא נשאר על תקן ברירת מחדל.

גד עמוס עשוי להמשיך כשוער שני. נראה שמכבי שמחזיקה בכרטיס השחקן של השוער לא תרצה להחזירו לשורותיה. עומר ורד חוזר למכבי ת"א. בקבוצה יחפשו מגן
ימני אלטרנטיבי או לחילופין יבקשו להחזיר את עודד אלקיים. אלקיים, שהושאל בינואר לר"ג לא מתלהב לחזור ולשחק תחת ניצן שירזי. נראה שרק שיחת הבהרה בין השניים תסייע לשבור את הקרח ותחזיר את המגן לקבוצה.

סביטי ליפניה יתקשה לקבל אשרת עבודה עונה שישית ברציפות. הפועל תצטרך אם כן לאייש את עמדת הבלם בזר חלופי. אושרי רואש מסיים חוזה ולא מתכוון להמשיך. גולן חרמון טרם חתם על חוזה וספק אם יסכים לשמש כבלם שלישי. חרמון פתח את העונה בצורה טובה אבל נחלש מאד לקראת סיומה.

כבלם רביעי ישמש אור לגריסי שעולה משורות הנוער. לפי שעה, הקבוצה מסודרת רק בעמדת המגן השמאלי עם אייל טרטצקי.

הקבוצה תעמוד בפני בעיה במידה ויוסי דורה יבקש לעזוב.דורה מחוזר ע"י מספר קבוצות והשיקול הכספי ישחק תפקיד. בשלב זה נראה שרן אבוקרט וגל אראל- שחוזר מפציעה ארוכה- ימשיכו.

האדומים יהיו חייבים להתחזק בחוליית הקישור שתאבד את אסי בלדוט וסאשה סטויאנוביץ'. כידוע עלו שמותיהם של יוסי שבחון ודוד רביבו אבל שום דבר קונקרטי לא נעשה בנדון. הישאם כיוואן עשוי להמשיך בכל זאת לאור ההתפתחות עם בלדוט.

חנן ממן מעוניין לשחק בקבוצה גדולה יותר. בחלק הקדמי הקבוצה מעוניינת להתחזק במספר שחקנים. המועמד העיקרי הוא משה ביטון. אמיר אבו ניל ימשיך. יקי ויצמן, חלוץ הפועל ירושלים עשוי להצטרף. אלון בוזורגי אמור לעזוב.