צילום: אלי אלגרט מיקי גורקה זומן השבוע לפגישה עם ג'ף רוזן לצורך סיכום העונה. בפגישה שיבח הבעלים את תפקודו של גורקה, והביע את רצונו לראותו ממשיך לשתף פעולה עימו גם בהמשך.

רוזן הציג בפני המאמן את המצב המעורפל בחיפה, אך אמר כי במידה ויחליט בסופו של דבר להישאר בכרמל, גורקה יהיה האופציה המובילה להישאר על הקווים בנשר גם בעונה הבאה.

רוזן לא הבטיח מפורשות לגורקה שהוא יהיה המאמן אולם הבהיר כי תפקודו במהלך העונה בהחלט העלה את מניותיו והופך אותו למועמד מוביל. אחת הסיבות שבגללה לא הובטחה לו משרת המאמן, היא רצונו הידוע של רוזן לראות בקבוצתו את דני פרנקו, שהיה קרוב לחתימה גם לפני שנה וגם במהלך העונה הנוכחית.

אם וכאשר יישאר בחיפה, הוא יפנה גם לפרנקו, ויבחן את האפשרות לצרף אותו, כשלא מן הנמנע שבסופו של דבר יבקש רוזן מגורקה לשוב לעמדת העוזר, פוזיציה שאליה גורקה לא מתלהב לחזור.

מה שמגדיל את סיכוייו של גורקה הוא רצונו של רוזן לחסוך בעלויות, והעובדה שמאמן העונה שעברה נחשב לזול יחסית היא בהחלט לטובתו. אם גורקה יישאר, הוא יבקש להשאיר בקבוצה, מלבד סילבן לנדסברג החתום, גם את אבי בן שימול וטיילר ווילקרסון. לצידם יגיעו ככל הנראה בריאן אוסברי, המוערך מאוד על ידי גורקה, ובר טימור שסיים עונה חיובית בהחלט בטבעון.

המחלוקות העיקריות צפויות בנושא בריאן רותבארט וג'רמיין ג'קסון, שזוכים להערכה רבה מהבעלים. רותבארט מבוקש גם בקבוצת לוטומטיקה רומא מהליגה האיטלקית הראשונה, והוא צפוי לצאת להתרשמות באיטליה בשבועות הקרובים