צילום: חגי אהרון השוער הסרבי הבינלאומי, בויאן שארנוב לא הסתיר בשבוע שעבר את רצונו להצטרף למכבי חיפה.

שארנוב, 24, שוערה של אופק בלגרד, ושוערה השני של נבחרת סרביה אמר בשבוע שעבר ל"ידיעות חיפה" בשיחה מביתו בבלגרד: "אני מאד מעוניין לשחק במכבי חיפה. מדובר במועדון מאד מכובד וגדול ששיחק בליגת האלופות ויכול להגיע לשם גם בעונה הקרובה. כרגע אני מרוכז בשני משחקי הנבחרת של סרביה מול אוסטרליה וצפון קוריאה, ורק אח"כ אקבל החלטות. יש לי מספר הצעות אותן הסוכנים שלי בודקים".

הרצון של מכבי לצרף את השוער הסרבי בו מעוניינת גם הפועל ת"א נעוץ בכך שהשוער הוותיק, ניר דוידוביץ' יסיים את חוזהו בתום העונה הבאה. דוידוביץ' לא נשמע השבוע נרגש מהפרסומים סביב עתידו כשוער ראשון והודיע שיש בכוונתו להתמודד על מקומו.

כבר במסיבת העיתונאים שערך יעקב שחר ניתן היה להבין שמכבי שוקלת להחתים שוער נוסף שיתמודד עם דוידוביץ'. שכרו של שארנוב עשוי להגיע ל-300 אלף יורו בעונה. הסרבי שחקן חופשי ומכבי מטבע הדברים לא תצטרך לנהל מו"מ עם קבוצתו על רכישת כרטיסו .

במכבי מצפים לחזרתו של המאמן אלישע לוי מחופשה פרטית בארה"ב כדי שיחל בגיבוש הסגל לקראת העונה הבאה. כפי שפורסם ב"ידיעות חיפה" אמיר אדרי יושאל לעונה אחת, ככל הנראה, למכבי נתניה. גם הפועל חיפה הביעה עניין בשוער אבל אדרי יעדיף לשחק תחת ראובן עטר. מכבי לא מתכוונת בשלב זה להציע לשוער תום אלמדון חוזה חדש. כפי שציינו כאן, השוער רם שטראוס שעלה מקבוצת הנוער יושאל לקבוצה אחרת על מנת לזכות בדקות משחק.