צילום: חגי אהרון ניר דוידוביץ' שוחח לאחרונה עם נציגים של מכבי ת"א בנוגע לאפשרות שישחק בשורות הקבוצה בעונה הבאה. במהלך חתונתו של לירן שטראובר, שצפוי לעזוב את קריית שלום, שוחח השוער בעניין עם הסקאוט של מכבי ת"א גדי כרמלי. השוער הירוק היה בעבר מספר פעמים על הכוונת של הצהובים.

היחסים הטעונים הצפויים בחדר ההלבשה בין דוידוביץ' וחבריו לקבוצה- בעקבות הדברים הקשים שהטיח בתקשורת ביניב קטן ואריק בנאדו - יתסיסו וירתיחו את חדר ההלבשה. באם תהיה לדוידוביץ' אלטרנטיבה ראויה מבחינתו, אף אחד במועדון לא יופתע אם הוא יעזוב. מרבית השחקנים לא הסתירו את הסתייגותם מדברי השוער וטענו שהם עומדים בניגוד גמור לאווירה המצוינת ששררה העונה בחדר ההלבשה. גורם בצוות המקצועי התייחס לנושא: "ברור שהמצב שנוצר לא בריא לחדר ההלבשה. ככל הנראה מישהו כאן יצטרך לשלם את המחיר". אגב, השבוע התנצל דוידוביץ' בפני בנאדו על הדברים.

נשיא המועדון, יעקב שחר מתכוון לשוחח עם השוער בעניין עם שובו מחופשה פרטית בחו"ל. במועדון הסתייגו מהעיתוי בו נאמרו הדברים- ה-1 ביוני- המועד בו חוזהו של השוער נכנס לתוקף. לדעת גורמים במועדון העיתוי לא היה מקרי. הדי הפרשה הגיעו עד אלישע לוי במקום חופשתו בארה"ב. מטבע הדברים השוער איבד לא מעט נקודות אצל המאמן.

בגזרת ליאור רפאלוב עשויות להיות התפתחויות בחודש הקרוב. לפי מקורבי השחקן, הצעה אטרקטיבית בחו"ל תונח בקרוב על שולחנו של יעקב שחר שכבר הצהיר שרפאלוב לא ישוחרר גם תמורת 5 מיליון יורו. רפאלוב מתכוון לדבר אל ליבו של שחר ולרכך את עמדתו.

עד סוף השבוע צפויה להסתיים סאגת תומר חמד. גלזגו ריינג'רס היא המועמדת המועדפת על החלוץ. במקביל בקבוצה ממתינים לתשובות ביחס למספר מועמדים שעומדים על הפרק. שמו של עומר דמארי עלה אבל עד סגירת הגיליון טרם הוגשה הצעה למכבי פ"ת. יו"ר המועדון, שינו זוארץ אמר השבוע: "אולי מכבי מכלכלים לעצמם את העלויות של דמארי אבל עד עכשיו אף אחד לא פנה אלינו כולל הפועל ת"א. הפעם האחרונה שהם דיברו איתנו על החלוץ הייתה בינואר".