צילום: אורן אהרוני במכבי התקשו להסביר השבוע מה גרם לעמוס לוזון לצאת השבוע במתקפה על המועדון ואוהדי הקבוצה.

ההעדפה של לוזון להעביר את עומר דמארי להפועל ת"א הרגיזה לא מעט אנשים במועדון והזכירה נשכחות. בשנים האחרונות מכבי פ"ת לא מיהרה להעביר שחקנים לשורות הירוקים. בהקשר זה יש להזכיר את אי העברתו של עומר גולן לשורות הירוקים. במכבי היו מוכנים לשלם לא מעט כסף עבור גולן אבל בסופו של דבר גולן נחת במכבי פ"ת.

עם דמארי הסיפור היה מאד דומה. התבטאותו של לוזון לפיה דמארי יעבור רק להפועל ת"א בעיקר "בגלל ההתנהלות של חיפה" הצליחה לקומם אנשים במועדון. במועדון אמרו: "נגיב בזמן הנכון ובמקום הנכון על ההחלטה של לוזון להעביר את דמארי להפועל. זכותו של לוזון לעשות מה שהוא רוצה אבל זה כבר שקוף שהוא אינו מהאוהבים הגדולים שלנו ולא מהיום".

בקבוצה הדפו את טענת מכבי פ"ת כאילו מישהו מטעמה חיבל בעסקת העברתו של דמארי לסלטיק.

בנושא אחר. גורמים במכבי טענו השבוע כי דבריו של יעקב בוזגלו בנוגע לחיסול משקעי העבר באו מתוך כוונה להכשיר את הדרך לחזרתו האפשרית של בוזגלו לקבוצה. בוזגלו אמר השבוע: "לא היה לי אף פעם משהו אישי נגד מכבי. אני לא פראייר. ברגע שפוגעים בבן שלי אני מגיב, אני לא מכיר אב שהיה יושב בשקט כאשר בנו נפגע. אלישע
ומאור כבר הצליחו יחד בעבר ולדעתי השילוב בין השניים יכול להצליח בעתיד. כרגע אנחנו מרוכזים רק בניסיון לעבור לאירופה. אני לא חושב שנכון להגיד שאם לוקחים את מאור, לוקחים כעסקת חביש לה את שנינו. מאור זה מאור ואני אבא שלו. כולם יודעים את זה והדבר לא אמור להשתנות בעתיד".