צילום: אלי אלגרט ולדימיר דבאלישווילי מתנדנד. במכבי חיפה מצפים מהחלוץ הגיאורגי להתעורר אחרת תופסק ההתקשרות עימו. במכבי בוחנים אופציות אחרות. חן עזריאל על סף חתימה. גם חלוץ זר על הפרק.

משחקי האימון שמכבי קיימה במחנה האימונים באוסטריה חשפו בעיית מחץ בקבוצה. הקבוצה כבשה שלושה שערים בלבד, אחד מהם כבש הגיאורגי. הצורך בגולר זועק לשמיים. במכבי אמרו השבוע: "דבאלישווילי לא צריך לבוא בתלונות ולשאול למה שמו עולה כאופציה לשחרור. הוא צריך לספק את הסחורה ולכבוש שערים. אם לא יעשה זאת, מצבו לא יהיה טוב".

הירידה בכושרו של הגיאורגי היא מגמה מתמשכת. בעונה שעברה התפוקה של דבאלישווילי נפלה מזו של עונתו הראשונה. הדבר בא לידי ביטוי גם ביכולת במשחקי נבחרתו.
אלישע לוי ממשיך לגבות את החלוץ אבל גם סבלנותו עלולה לפקוע אם כאמור לא יחול שיפור קיצוני ביכולת הכיבוש של החלוץ.

במכבי מצרים היום על כך שלא שחררו את החלוץ בפגרת החורף. מספר קבוצות מרוסיה רצו את "דבא" אבל לא היו מוכנות לשלם עליו את הסכום הנדרש- יותר ממיליון יורו. בקבוצה הביעו אז אופטימיות שהחלוץ יחזור לעצמו אבל ניכר על החלוץ שהוא בלחץ גדול ולא מצליח תקופה ארוכה לענות על הצרכים. עם זאת, לזכותו של הגיאורגי עומדת העובדה שבשנתיים האחרונות הפרטנרים שלו בהתקפה, תומר חמד ושלומי ארבייטמן הפכו לחלוצים טובים יותר ונמכרו לאירופה.

נכון להיום, הקבוצה לא מוכנה למאבקים בזירה האירופית. יוריצה בוליאט, סיידו יא יא, אנדרי פילאבסקי ודבאלישווילי אינם מספיק דומיננטיים. השוער הסרבי בויאן שראנוב הותיר רושם טוב במחנה אבל נראה שלפחות בשלב זה הנטייה של אלישע לתת לניר דוידוביץ' את האפודה