צילום: חגי אהרון שוער המשנה של מכבי, אמיר אדרי יושב על הגדר. בשלב זה, לשוער אין קבוצה לעונה הקרובה. אדרי, שלא יצא למחנה האימונים באוסטריה היה משוכנע שהמשא ומתן עם הפועל ייסגר והוא יחצה את הכביש. אלא שמכבי והפועל לא הגיעו להסכמה על תנאי המעבר. השוער רן קדוש סיכם עקרונית בקבוצה.

אדרי נשמע השבוע מתוסכל. לחבריו אמר: "אני במצב לא פשוט. יכולתי לצאת למחנה האימונים של מכבי ולפחות לשמור על כושר. עכשיו, לא רק שלא התאמנתי בצורה סדירה המעבר להפועל לא ברור. אני נמצא בסיטואציה לא מוכרת. אני רוצה מאד לשחק ולעבור להפועל ומקווה שהנושא יסתדר. אני רעב להצליח העונה בליגת העל, ומשוכנע שאתן עונה גדולה".

ליעד אלמליח, שזומן ברגע האחרון למחנה באוסטריה ושיחק במהלכו מעט מאוד, יבקש באמצעות סוכנו אבי נמני לעזוב לקבוצה אחרת. במכבי מקוים שאנדריי פילאבסקי, שאכזב במחנה, יחזור להפגין את אותה יכולת שהפגין בעונה שעברה. בשלב זה, גם התיאום בין פילאבסקי ליוריצה בוליאט טעון שיפור, ויש קשיי תקשורת בין השניים.

מוחמד גדיר שוב מתלונן על כאבים באזור הבטן. התחושה בקבוצה היא שהחלוץ עושה הכול על מנת למצוא את הדרך החוצה. בכל מקרה, על מנת לאושש את טענותיו, החלוץ יעבור בדיקת M.R.I.