צילום: אלי אלגרט במכבי עושים מאמץ להתחזק בתקופה הקרובה בחלוץ זר איכותי אבל לפי שעה השחקנים העונים על הדרישות יקרים מדי. הנכונות להשקיע לא מעט כסף בחלוץ רכש שישדרג את הקבוצה תעיד העובדה שמכבי הייתה מוכנה לשלם סכום של 1.3 מיליון ליש"ט על החלוץ הדרום אפריקאי הבינלאומי, קטלגו מ'פלה.

המו"מ פוצץ לאחר שקבוצתו דרשה 1.5 מיליון ליש"ט. ולדימיר דבאלישווילי לא הסתיר השבוע את תסכולו מגל הפרסומים סביב עתידו. במידה והגיאורגי ישוחרר, הקבוצה המתחדשת של בית"ר ירושלים עשויה לקלוט אותו.

בעניין אחר. במכבי מקווים שעד סגירת חלון ההעברות באירופה ניתן יהיה למצוא קבוצה לפיטר מסיללה שלא צלח את הבדיקות הרפואיות בלסטר. מספר מועדונים באנגליה שהתעניינו בשחקן פנו ללסטר בעניין ונענו שהשחקן כשל במבדקים הגופניים. בינתיים מכבי "תקועה" עם המגן.

מצד אחד, קבוצות בחו"ל "נרתעות" מהשחקן ומצד שני, מצבת הזרים מלאה והמפתחות למגן השמאלי ניתנו לטאלב טואטחה הצעיר. אגב, מי שעושה רושם טוב באימונים הוא סארי פלאח שאמור לקבל העונה קרדיט במספר גדול של משחקים.

שלומי אזולאי מאמין שיקבל הזדמנויות. באם לא, יבקש להשאילו בחלון ההעברות בינואר. כרגע אזולאי הוא ראשון החלוצים שמגיע מהספסל. הבאת חלוץ נוסף רק תדחוק את אזולאי לקצה הספסל מה שעשוי כאמור להביא את החלוץ לבקש לעזוב.