צילום: AP לפני שנתיים המרחק בין ג'רמי טיילר לאנ.בי.איי נראה שווה ערך למרחק שבין מכבי חיפה לגביע היורוליג.

טיילר עזב בבושת פנים את ישראל, וחבט מכה כואבת נוספת בדרך שלו לליגה הטובה בעולם. אלא שבימים אלו אותו טיילר הולך ומתקרב להגשמת החלום שלו ולקבל חוזה מקצועי באנ.בי.איי. אחרי שנבחר בסיבוב השני על ידי גולדן סטייט ווריורס. העובדה שמדובר בבחירה של סיבוב שני משמעה שלטיילר לא מובטח חוזה בקבוצה.

אבל לדבריו מהמסרים שהוא מקבל עד כה הסיכוי שאכן ייכלל בסגל הסופי אינו נמוך כלל: "מבחינתי זה הצעד הלפני אחרון בדרך שהתחלתי אותה עם ההצטרפות שלי לחיפה", אמר טיילר השבוע בין סדרת האימונים היומית שלו, "בשביל הצעד הזה ובשביל המטרה הזו עבדתי כל החיים. עכשיו – אין סיכוי שאהרוס את זה. אעשה את כל מה שאוכל כדי להוכיח שהמקום שלי הוא באנ.בי.איי".

מה אתה עושה כרגע כדי לשפר את הסיכוי שלך להיקלט בקבוצה?
"כרגע אני מנסה להיות ממוקד ולהתאמן כמה שיותר כדי להגיע לאימוני תחילת העונה בכושר הכי טוב שהייתי בו בחיים. זו הייתה אכזבה מבחינתי לא להיבחר בסיבוב הראשון, אבל זה מבחינתי רק עוד שלב אחד שאני צריך לעבור ואין לי ספק שאעבור אותו ושאמצא את המקום שלי בקבוצה. התחושה שלי היא שכבר עברתי הכול מהכול, ושעכשיו זה הזמן להיות מכוון על המטרה ולעשות את זה. אני יודע שהאנ.בי.איי זו דרך קשה מאוד, אבל גם אין לי ספק שאני מוכן לדרך הזו".