צילום: AP בויאן שראנוב מראה סימני התאקלמות. בניגוד לאנדריי פילאבסקי שגם לאחר 8 חודשים בארץ אפילו לא ממלמל באנגלית, השוער הסרבי כבר מכוון את שחקני ההגנה בעברית.

שראנוב חיכה בסבלנות להזדמנות בה ילבש את אפודת השוער הראשון. לזכותם של שראנוב וניר דוידוביץ' ייאמר כי למרות המתיחות הטבעית השניים שיתפו פעולה ברצון.
התחושה בקבוצה היא שכעת, אחרי ששראנוב הועדף על פני דוידוביץ' במשחק מול מאריבור, השוער הוותיק יהיה משוחרר יותר לאחר ירידת הקוף מהגב.

בינתיים, דוידוביץ' מתנזר מראיונות בתקשורת. הדברים שהטיח ביניב קטן קיזזו ממעמדו של השוער שכבר לא זוכה לאותה תמיכה בקרב חלק מהשחקנים. אחד מהם התייחס ואמר: "ניר הביא על עצמו את הבעיות. הוא יכול היה לחסוך את כל הביקורת מקטן ובכך להתרכז רק בקרב על האפודה. יש לניר הרבה זכויות בקבוצה, וחבל שכך יזכרו אותו. הוא זה שהביא על עצמו את האש ולכן גם כל הזמן בוחנים אותו בזכוכית מגדלת".

בנבחרת אוקראינה מבטיחים להגיע ולעקוב אחרי אנדריי פילאבסקי במידה ומכבי תעלה לשלב הפלייאוף בליגת האלופות. במידה וירשים יתכן שיוזמן לסגל הנבחרת. סוכנו, בוריס נורמן: "אני מאמין שהכו תלוי בפילאבסקי. אם יהיה טוב וימשיך להתקדם כפי שעשה בשנה האחרונה אין סיבה שלא יקבל זימון ויתקדם גם לנבחרת".