צילום: חגי אהרון במהלך מחנה האימונים שערכה הפועל חיפה בסלובניה נרשמו לא פחות משלושה אירועים חריגים.

האירוע המשמעותי ביותר התרחש במהלך האימון ביום שני. לקראת סיום האימון פרץ ויכוח קולני בין שי רביבו לאלון בוזורגי. הוויכוח גלש להרמת ידיים. בעקבות האירוע שלח ניצן שירזי את רביבו למקלחת מוקדמת. מאוחר יותר התקיימה סולחה בין רביבו לבוזורגי אבל שירזי בחר שלא לשתף את רביבו במשחק האימון האחרון מול אלומינינג הסלובנית.

רביבו נקרא מאוחר יותר לשיחה עם שירזי ויואב כץ. כץ: "רביבו בסה"כ שחקן טוב שרוצה מאד להצליח. למרות שהיו איתו כמה בעיות אני מאמין שהכול יסתדר והוא יצליח כאן".

התקרית הראשונה נרשמה במהלך המשחק הראשון מול ראבאן באקו מאזרבייג'אן. המעורבים היו חנן ממן ואמיר אבו ניל. האחרון זרק כמה מילים לעבר ממן והאחרון לא נשאר חייב וקילל את חברו להתקפה. שירזי נזף בשניים והתריע מפני שבירת הלכידות הקבוצתית. בנוסף, נרשם עימות מילולי נוסף בין ערן לוי להישאם כיוואן. בסופו של דבר, כיוואן התנצל וההדורים יושרו.

עם זאת, בהפועל לא עושים עניין מהתקריות וטוענים שמדובר בארועים נורמטיביים בקבוצת כדורגל. לאורך כל המחנה ניתן היה להבין ששירזי הולך על רן קדוש כשוער ראשון. קדוש פתח ודרשלר שותף רק בהמשך. בהפועל מקווים שקאלה יבין את המסר וירצה לעזוב. מי שגילתה עניין בקאלה היא הפועל אשקלון. בקבוצה אמרו: "הלוואי ואשקלון ייקחו את קאלה".