צילום: חגי אהרון שבוע רווי תהפוכות עבר השבוע על מכבי חיפה. לפי שעה, הקומבו גארד ג'רמי ווייז על סף חתימה. במקביל התפוצץ המו"מ עם הסנטר ברוקס סיילס. ביום שני, סיילס כבר היה היו במרחק נגיעה מחתימה, כשמסיבות שאינן ברורות החליט הבעלים ג'ף רוזן שתנאי העסקה אינם מקובלים עליו וגרם לכך שהעסקה ירדה בשלב הזה מהפרק.

סיילס, שלקח חלק חשוב בקבוצה הגדולה של הירוקים שהגיע לשני גמרים, אמר לאחר הפיצוץ במשא ומתן ל"ידיעות חיפה": "לא לגמרי ברור לי מה הולך שם. אני אמרתי להם שאני רוצה להגיע כי היה לי טוב בחיפה וחשבתי שאנחנו מתקרבים אבל אז קרו דברים אחרים שלא קשורים אליי וכרגע קשה לדעת מה יהיה. את הסיבה לשינוי שלהם אתה תצטרך לשאול אותם, לי באמת אין מושג".

חשוב לציין כי ההחלטה של רוזן לרדת מסיילס או משחקנים אחרים שהיו על הפרק אינה נובעת רק מהשיקול הכספי, אלא מרצונו של רוזן לקחת חלק פעיל בבחירת השחקנים ולשמור לעצמו את האפשרות להחליט איזה סגל הוא רוצה לראות כאן.

בכל אופן, כעת, כבר עסוק הצוות המקצועי בחיפוש אחר שמות חדשים, כשאחת האפשרויות בגזרת הפורוורד היא של קול אדריך, שרשם בעונה שעברה פרמיירה באנ.בי.איי לאחר שנבחר במקום ה-11 על ידי קבוצת ניו אורלינס הורנטס, שהעבירה אותו בטרייד לאוקלהומה סיטי, שם שיחק 16 משחקים לפני ששוחרר לקבוצת טולסה מליגת הפיתוח של האנ.בי.איי. אודריך(23, 2.05), נחשב לשחקן מרשים במיוחד, בעיקר בצד ההגנתי, שאם וכאשר יוכל להשלים בצורה טובה מאוד את טיילר ווילקרסון.