צילום: חגי אהרון ההחלטה של ניצן שירזי להדיח את רן אבוקרט מתפקיד המגן במשחק הפתיחה מול עירוני ק"ש ולהעדיף על פניו את מועיין חילאילי הצעיר נבעה מהרצון של הצוות המקצועי לנער את אבוקרט שעל-פי הצוות משדר שאינו רוצה לשחק בתפקיד המגן. "אבוקרט מתנהג כמו תינוק ואם הוא לא רוצה לשחק כמגן שיישב בחוץ", אמרו בהפועל.

אלירן ג'ורג אמור לסיים טירונות ולהתחיל להתאמן. ג'ורג אמור להיות המגן של הפועל העונה. מי שזכה למחמאות היה השוער רן קדוש, שבמספר הצלות מנע תבוסה מקבוצתו. קדוש שהושאל מבני יהודה ת"א הוכיח שמקומו בין הקורות.

ליאור ג'אן בהופעה פושרת הוחלף בהפסקת המשחק. אושרי רואש שהורחק היה טוב רק במחצית השנייה. החלוץ אמוס קולי לא שיחק אחרי שהבקרה לא הסכימה להעבירו בגלל שהפועל העבירה חוזה עד ינואר עם אופציה עד תום העונה. בבקרה טענו שמדובר בחוזה לא חוקי. הפועל נאלצה לשנות את החוזה ולחתום על חוזה עד תום העונה עם אפשרות להשתחרר מהשחקן בינואר, אם לא ירשים.

אכזבה גדולה הייתה בקרב האוהדים של הקבוצה. כ-4,000 מהם הגיעו לאצטדיון, חלקם עזבו את המשחק עוד לפני הסיום. תקרית חמורה נרשמה בסיום המשחק במסדרונות חדר ההלבשה בין ערן לוי למאמן ק"ש, רן בן-שמעון. לטענת לוי, בן-שמעון לא חדל מלהקניטו במהלך המשחק. לוי:" צריך לשאול את רן בן-שמעון מה יש לו נגדי".