צילום: חגי אהרון במכבי עדיין מחפשים ספונסר ראשי שיסייע בסכום של חצי מיליון עד מיליון ש"ח. גם לגבי הסכום שיידרש לשלם בעבור רוממה החדש – עדיין אין הסכמות עם העירייה.
כרגע רוזן עדיין מפגין סבלנות. אנשיו מדברים על כך שהנושא מתקדם לאט ובזהירות, שהיחסים עם העירייה דווקא השתפרו ושיהב עומד במילתו לנסות להשיג ספונסר, אבל תוצאות בשטח עדיין אין.

ככל שהעונה מתקרבת כך מתחדדת השאלה מה יעשה רוזן אם גם בעונה הזו הוא יצטרך לשאת במלוא הנטל. "אנחנו אופטימיים לגבי התהליכים שקורים וההתקדמות בעניין הספונסר הראשי", אמר רוזן בתגובה, "עדיין לא מצאנו גורם מרכזי שיסייע, אבל אנחנו עובדים יחד עם ראש העיר על הנושא הזה ויודעים שיש הרבה תהליכים שקורים ובתקווה אחד מהם יבשיל למשהו רציני שנוכל לדבר עליו. לשמחתנו יש לנו עזרה מהרבה אנשים אחרים ואנחנו מקווים שאותם אנשים שמאמינים בנו יעזרו לנו לקרוא לעסקנים חיפאיים לתמוך כדי שהכדורסל ימשיך להתקיים.

אני מאמין שגורמים כאלו שיסייעו, ביחד עם האוהדים שימלאו את האולם בנשר וייצרו מומנטום חיובי לקראת הכניסה שלנו לרוממה בעונה הבאה, יאפשרו לנו להמשיך במלאכה שלנו ולשמור על ארגון מצליח גם בשנים הבאות".