צילום: גיל נחושתן אייל גולסה לא מאושר בתפקידו הנוכחי כקשר 50:50. "קשה לי לשחק מאחור, אני מעדיף לשחק קדימה יותר", הוא אמר להם.

ימים לא פשוטים עוברים גם על ניר דוידוביץ' שמתקשה להסתגל למעמדו כשוער שני. דוידוביץ' לא היה בסגל במשחק מול ראשל"צ בשל פציעה בברך.

שחקן בקבוצה: "לניר יהיה קשה לשבת על הספסל, הוא יעדיף להיות ביציע". דוידוביץ', שחש כי הקרקע נשמטת תחת רגליו, ביקש להיפגש עם יעקב שחר בעניין.
דלה ימפולסקי מאוכזב מהפיחות במעמדו. גם תמיר כהן רחוק מלהיות בכושר משחק מלא ומנסה להסתגל למציאות חדשה.

שחקנים בקבוצה התלוננו על עייפות מצטברת מה שגרם לאלישע להפחית בעומס. שחקנים באו בטענות על כך שנוספו שתי יחידות אימון ביום המשחק. מספר שחקנים אמרו בסיום המשחק מול ראשון: "אנחנו מרגישים עייפים וחסרי אנרגיות. קשה לנו עם אימון נוסף ביום המשחק. זה לא רק אימון שחרור אלא אימון שכולל משחקון בין שתי הרחבות".

במכבי לא ממהרים ולהסיק מסקנות לגבי יכולתו של החלוץ האקוודורי מרלון דה חסוס. הדעות לגבי יכולתו חלוקות. חלק מהשחקנים טוען כי מדובר בחלוץ עם נתונים פיזיים טובים. אחרים סבורים כי מדובר בחלוץ מגושם המוגבל ביכולתו הטכנית. בכל מקרה, דה חסוס ימשיך לקבל קרדיט. מי שחוזר לעניינים הוא חן עזריאל שבו תולים תקוות גדולות להמשך. ולדימיר דבאלישווילי אמור לחזור לתמונה מה שיחריף את המלחמה על חולצת ההרכב.

שלומי אזולאי קיבל ברגשות מעורבים את מעברו לעירוני קריית שמונה. אזולאי משוכנע שיש לו מקום בסגל, ויותר מכך. החלוץ אמר לחבריו: "אם במצב הזה של הקבוצה לא האמינו בי עדיף לי ללכת ולמצוא קבוצה אחרת. אני בטוח שק"ש היא קבוצה ראויה. שם אשחק, אבקיע ואחזור בעונה הבאה למכבי טוב יותר".

אזולאי היה בדרכו להפועל חיפה אבל בסופו של דבר העדיף את ההצעה הכספית של קריית שמונה. הפועל הסכימה לשלם לו את שכרו במכבי שעומד על 22 אלף שקל נטו בחודש. בק"ש הציעו לו 30 אלף שקל מה שעשה את ההבדל.

שי מימון, שעזב למכבי פ"ת, התאכזב גם הוא שלא קיבל את ההזדמנות שלו. מימון אמר: "ברגע שהחליטו שאני מתאים להיות רק בלם שלישי ולא יותר מכך לא נותרה לי ברירה אלא לעזוב. חבל כי אני חושב שאם הייתי מקבל הזדמנות שווה הייתי משחק. החלטתי לעזוב לפ"ת ולא להפועל חיפה רק בגלל שלא רציתי לאכזב את האוהדים שלנו שהיו איתי ותמכו בי לאורך כל הדרך".