צילום: חגי אהרון מוחמד גדיר היה על סף הרחקה במשחק הליגה מול רמת השרון. לטענת גדיר, השופט איתן תבריזי גידף אותו והטיח בו דברים קשים מה שהרתיח אותו וגרם לו להגיב בצורה קשה.

אלישע לוי זיהה את עצבנותו של החלוץ והזדרז להחליפו בעידן ורד. לאחר המשחק גדיר אמר לחבריו: "תבריזי גידף אותי ואני לא נשארתי חייב. הייתי המום מהתגובה שלו. תבריזי אמר לי שאם אני לא מתנצל תוך 3 שניות אני אורחק. לא הסכמתי להתנצל ואם יניב קטן לא היה בסביבה, תבריזי היה מוציא לי אדום. בסופו של דבר הוא ניגש אליי ואמר שהוא מתנצל על הדברים ושאני צריך לדעת לכבד אותו".

תבריזי אמר בתגובה: "לא גידפתי ולא קיללתי את גדיר. אמרתי לו שיידע לכבד החלטות ומבחינתי הסיפור מאחור". כידוע, ערב המשחק מול רמה"ש הגיע יעקב שחר לכפר גלים והעביר שיחת מוטיבציה לשחקנים. שחר הזהיר את השחקנים שאוי להם אם הדברים יודלפו. השחקנים הבינו שהדלפה מהחדר תגרור קנס קולקטיבי והעדיפו הפעם לנצור את לשונם. אחד השחקנים: "אנחנו שומרים על כבודו של שחר. אם הוא מבקש שלא להוציא דברים אנחנו צריכים להישמע לו. אף אחד לא רוצה להתעסק
איתו".

בעניין אחר. בקבוצה הפיקו לקחים מהמשחק מול ראשל"צ והרחיקו את קומץ האוהדים שישב מאחורי הספסל וגידף, מה שהביא לשקט בגזרה, לפחות זמנית.