צילום: ראובן שוורץ יעקב שחר הגיע בשלישי בבוקר לכפר גלים ו"שטף" את שחקניו בעקבות תצוגת הנפל מול קריית שמונה. במועדון אומרים שמזמן הנשיא לא נראה כה טעון וכעוס.

עיקר קצפו של הנשיא יצא על כך שהשחקנים התלוננו בכלי התקשורת על עייפות מצטברת. שחר כיוון במיוחד לתמיר כהן, אייל משומר, אייל גולסה, עידן ורד, מוחמד גדיר וחן עזריאל. במהלך האסיפה שהוגדרה כקשה במיוחד, הציג שחר קטע מעיתון בו נכתב שניר דוידוביץ' חוזר לעמוד בין הקורות: "אני רואה שיש כאלה שעושים לובי לדוידוביץ', ויש כאלה שאומרים שחן עזריאל לא רוצה להישאר במועדון למרות שחן אומר דברים אחרים לגמרי".

בקבוצה התייחסו לדוידוביץ' ולתלונות השחקנים על עייפות ואמרו: "יש החלטה עקרונית לאפשר לשראנוב לעמוד. הוא לא הבעיה שלנו ככה שכל הפרסומים שדוידוביץ' חוזר לשער עושים עוול לשראנוב. הכי קל לתרץ ולומר שהאימונים קשים. זה מתאים למועדונים קטנים ולא למועדונים בסדר גודל שלנו. רק אצלנו שחקנים מפחדים שיעבירו עליהם ביקורת, וחלקם מסיט את האש לכיוון אחר".

במועדון מקווים שהשחקנים הבינו את המסר שביקש הנשיא להעביר באסיפה הקשה. לפי שעה, מכבי לא קיבלה שום החלטה בנוגע לשחרור של שחקן כזה או אחר.