צילום: אורן אהרוני הפועל חיפה מעוניינת להתחזק משמעותית בינואר. אחד השחקנים בקבוצה אמר בשבוע שעבר: "אם לא נצרף חמישה שחקנים חדים, אין לנו מה למכור". מתחילת העונה צירפה הקבוצה 17(!) שחקנים, שהקפיצו את התקציב ל-14 מיליון שקל.

ניצן שירזי מתכוון לבצע זעזוע בהרכב לקראת המשחק מול עירוני רמה"ש. בהיעדרם של דיאן קלהאר ואייל טרטצקי שרון לוי יקבל את ההזדמנות שלו באגף שמאל וגולן חרמון עשוי לחזור למרכז ההגנה.

בקישור האחורי עשוי ליאור ג'אן לקבל הזדמנות נוספת לצד יוסי דורה. שירזי עדיין מתלבט בינו לבין רועי שוקרני הצעיר. בחלק ההתקפי, שירזי מתכוון להיות נועז. סטפן דנקוביץ', שכבש שער נאה מול בני סכנין, צפוי לפתוח לצידם של יובל אבידור וולדימיר גלושצ'ביץ'. בקבוצה מודעים לחשיבות המשחק. לאחר המשחק צפויים לקבוצה קרבות קשים מול מכבי ת"א, מכבי חיפה ועירוני ק"ש.

מתחילת העונה הפועל צירפה מספר חסר תקדים של שחקנים כ-17 שמן הסתם הקפיצו את התקציב ל-14 מיליון שקל. קאלה דרשלר, שספג שער אומלל מול בני סכנין זכה לחיזוקים מצד חבריו. קאלה החליק ברחבת החמש ופספס את הכדור עליו עט חלוץ סכנין שכבש מקרוב. בהמשך השוער הציל ארבעה שערים בטוחים. למרות זאת, הוא נראה מתוסכל בחדר ההלבשה.

הבהרות מהשבוע שעבר: 1.שחר הירש, חלוצה המוכשר של קבוצת הנוער, עזב את מכבי בשל חילוקי דעות בנוגע לחוזהו במועדון ולא מסיבות מקצועיות כפי שנכתב. 2. בכתבה שובצה בשוגג תמונתו של רועי שוקרני במקומו של הירש.