צילום: אורן אהרוני קרב גרסאות בין יואב כץ למנכ"ל הקבוצה, אפרים גבאי העיב על האווירה החיובית בהפועל עם מינויו של טל בנין. כץ טוען כי גבאי הודיע על התפטרותו, וגבאי מצידו טוען שלא היו דברים מעולם.

הבעלים והמנכ"ל לא משדרים תקופה ארוכה על אותו גל. המשבר עלול להביא לסיום תפקידו של גבאי במועדון. למרבה האירוניה המשבר החריף פרץ דווקא בימי האבל של גבאי על פטירת אביו. גבאי חש פגוע מאד מהתנהלות כץ כלפיו. הסדק הראשון נראה כבר בתחילת העונה כאשר כץ החליט לקצץ בכנפיו של גבאי והגדיר אותו כמנהל בלבד.

אגב, גבאי היה אחד התומכים הנלהבים בהגעתו של בנין לקבוצה. גבאי אמר השבוע: "מי שהספיק להכיר אותי יודע שהמוטו שלי הוא לראות בצוות המקצועי שחקני עבר, אם זה שלומי דורה, רוני דורה, אלי גוטמן ועכשיו בנין ובן מרגי. זה חלום שהתגשם לראות אותם יחד. כל המועמדים היו ראויים אבל אני חושב שמדובר במינוי הכי טוב. אני מאמין שיחד נצא מהבוץ בתחתית".

גבאי התייחס לחוסר נסיונו של בנין באימון קבוצה בוגרת: "טל עבד כעוזר מאמן נבחרת ועבד גם במכבי פ"ת. כדורגל זה לא מדע מדויק. בסך הכול מדובר בשחקן שהיה כוכב בכדורגל הישראלי ושיחק ברמות הכי גבוהות באירופה. כל מאמן מתחיל ממשהו. כך קרה עם שלומי דורה שעלה מהנוער וגם אז אמרו שהוא חסר ניסיון. תסתכל על רן בן שמעון שבא מהנוער של מכבי ת"א או רוני לוי שעלה מהנוער של מכבי חיפה וזכה בשלוש אליפויות".