צילום: ראובן כהן מיד לאחר הפרמיירה שלו בהפועל (הניצחון מול מכבי ת"א) טל בנין סיפר בראיון שמובטח לו בחוזה מענק על מקומות 1-8. מה שבנין לא הזכיר באותה נשימה הוא שמובטח לו גם מענק הישארות בליגה.

בשבוע שעבר שוב נרשמה מתיחות בין בנין למספר בעלי תפקידים בקבוצה עד כדי כך שבנין ביקש לקבל לידיו את הנייד של איש המשק במועדון כדי לבדוק אם הוא מדליף או לחילופין משתף פעולה עם עיתונאים. הוויכוח עם איש המשק היה בנוכחות השחקנים, וזאת אחרי שבנין טען שאיש המשק מעביר עליו ביקורת מקצועית.

לוויכוח הזה יש להוסיף את הנתק עם מאמן הכושר אברי מונצ'ר. לבנין יש בטן מלאה על ההתנהלות מול מונצ'ר שבמשך השנים הפך לבעל השפעה במועדון. בנין ידרוש מיואב כץ להתנתק ממונצ'ר. כץ מצידו לא ימהר לשחרר את מונצ'ר ונראה שרק לאחר שיחה עם השניים יתקבלו החלטות לגבי ההמשך. בנין טוען שהקרע עם מונצ'ר מחלחל לתוך המגרש ולתוך חדר ההלבשה. מאמן הכושר מבחינתו לא ממהר לפעול עד אשר ייפגש עם כץ.

המנכ"ל אפרים גבאי משוכנע שיש ביכולת הקבוצה להישאר בליגה ונותן גיבוי מלא לעבודתו של בנין: "אם היינו מתחילים עם בנין את העונה, היינו מוצאים את עצמנו היום במקום לא פחות טוב מזה של עירוני ק"ש".

כאמור, הפועל תארח בשני את הפועל ת"א. דיאן קלאהר חוזר מפציעה ויחליף את גולן חרמון. ולדימיר גלושצ'ביץ' יחזור לאימונים רק לאחר המשחק. אמיר אבו ניל ממשיך לעבור שיקום, ואמור להיות כשיר לקראת העונה הבאה. ליאור ג'אן צפוי לעזוב השבוע.